Güven tazelendi

İYİ Parti, şu kısa sürede  4. Olağanüstü Kurultayı'nı gerçekleştirdi. Bu defa ortalarda zombi göremedik. Tercih hatası olarak Meclis'e girenlerden yeni satışlara tanık olmadık.En önemli unsur...

İYİ Parti, şu kısa sürede  4. Olağanüstü Kurultayı'nı gerçekleştirdi. Bu defa ortalarda zombi göremedik. Tercih hatası olarak Meclis'e girenlerden yeni satışlara tanık olmadık.

En önemli unsur sayılan Genel İdare Kurulu seçiminde de arıza çıkmadı. Sayının 80'den 50'ye düşürülmesine ve çarşaf listeye rağmen Akşener ekibi gerçek demokrasiyi oturttular.

Kurultay öncesi ve sürecinde birtakım nifakçıların isim isim ortaya koydukları "piyon adaylar" piyasaya çıkmadı. Yandaş medyanın hevesi kursağında kaldı.

Bunlar olayın arkasını bırakacaklar mı sanıyorsunuz. Asla. Aynı yollara "el yapımı patlayıcılar" yerleştirmeyi mutlaka sürdüreceklerdir.

"Ver, yer"

Yandaşların özelliği bu. Birtakım akademisyen ve gazetecinin hayatı böylesi oyunlara dayalı. Aklımın ermediği konu insanın menfaat karşılığı bu hale gelebilmesi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Mithat Perin'in ağzından 27 Mayıs 28 Mayıs 2020 | 87 Okunma Bayramın ardından 27 Mayıs 2020 | 123 Okunma Gazetesiz Bayram... 23 Mayıs 2020 | 70 Okunma İyi polis, kötü polis 22 Mayıs 2020 | 198 Okunma Yerlerde sürünen televizyon yayını 21 Mayıs 2020 | 650 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar