Güven tazelendi

İYİ Parti, şu kısa sürede  4. Olağanüstü Kurultayı'nı gerçekleştirdi. Bu defa ortalarda zombi göremedik. Tercih hatası olarak Meclis'e girenlerden yeni satışlara tanık olmadık.En önemli unsur...

İYİ Parti, şu kısa sürede  4. Olağanüstü Kurultayı'nı gerçekleştirdi. Bu defa ortalarda zombi göremedik. Tercih hatası olarak Meclis'e girenlerden yeni satışlara tanık olmadık.

En önemli unsur sayılan Genel İdare Kurulu seçiminde de arıza çıkmadı. Sayının 80'den 50'ye düşürülmesine ve çarşaf listeye rağmen Akşener ekibi gerçek demokrasiyi oturttular.

Kurultay öncesi ve sürecinde birtakım nifakçıların isim isim ortaya koydukları "piyon adaylar" piyasaya çıkmadı. Yandaş medyanın hevesi kursağında kaldı.

Bunlar olayın arkasını bırakacaklar mı sanıyorsunuz. Asla. Aynı yollara "el yapımı patlayıcılar" yerleştirmeyi mutlaka sürdüreceklerdir.

"Ver, yer"

Yandaşların özelliği bu. Birtakım akademisyen ve gazetecinin hayatı böylesi oyunlara dayalı. Aklımın ermediği konu insanın menfaat karşılığı bu hale gelebilmesi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Putin gerçek yüzünü gösterdi 21 Ağustos 2019 | 213 Okunma Kayyum atamaları devam edecek 20 Ağustos 2019 | 1.121 Okunma Önemli olan Kapıkule ötesi 19 Ağustos 2019 | 85 Okunma 60 milyon kişi tehlikede!.. 18 Ağustos 2019 | 133 Okunma ABD-Rusya anlaşması 17 Ağustos 2019 | 268 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar