Fıkraların Homeros'u Karadayı'yı kaybettik

Vakti gelen, çekip gidiyor. Çok gerilere dalmadan kısa sayılacak sürede Hakk'a yürüyenlere bakmak yeterli. Önce Can Bartu aramızdan ayrıldı. Ardından yıllar önce Mecidiyeköy'de güzel bir ortamda...

Vakti gelen, çekip gidiyor. Çok gerilere dalmadan kısa sayılacak sürede Hakk'a yürüyenlere bakmak yeterli. Önce Can Bartu aramızdan ayrıldı. Ardından yıllar önce Mecidiyeköy'de güzel bir ortamda tanıdığım Metin Aşık.

Vefatlara Şeref Has ve Eyüp Karadayı da eklendi. Karadayı ile Tercüman yıllarımda beraber çalıştık. Dikkat ettiniz ise  saydıklarımın tamamı Fenerbahçe'ye hizmet vermişler.

Yine de şanslı sayılırım. Can Bartu ve Karadayı ile aynı ortamlarda çalıştık. Şeref Has'ın sahada çalımlarla sekiz rakamı çizen futbolunu seyrettim.

Metin Aşık'ın insanı yanıltan sert bakışlarının altındaki müthiş gırgır yanını keşfetme imkânı buldum.

Eyüp Karadayı

Orhan Ayhan büyüğümün teşhisiyle Azrail bu aralar Fenerbahçe'nin başında dolaşıyor. Hayata veda eden dört ünlünün tamamı da bu camiadan.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazetesiz Bayram... 23 Mayıs 2020 | 68 Okunma İyi polis, kötü polis 22 Mayıs 2020 | 198 Okunma Yerlerde sürünen televizyon yayını 21 Mayıs 2020 | 650 Okunma Pusuda 24 Saat 20 Mayıs 2020 | 245 Okunma Geleceğe inancını zafere dönüştürdü 19 Mayıs 2020 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar