"Doğrucu Davut" Yavuz Ağıralioğlu...

Bu hafta Tarafsız Bölge için "İYİ Parti Özel"di diyebilirim. Hatta bunu daha daraltıp, Parti Sözcüsü Ağıralioğlu'na kilitlemek mümkün. Ahmet Hakan, bunu daha birinci dakikada açıkladı.Gazino...

Bu hafta Tarafsız Bölge için "İYİ Parti Özel"di diyebilirim. Hatta bunu daha daraltıp, Parti Sözcüsü Ağıralioğlu'na kilitlemek mümkün. Ahmet Hakan, bunu daha birinci dakikada açıkladı.

Gazino benzetmesiyle, Ağıralioğlu assolistti. Diğerleri uvertür sanatçı. Konuya girmeden önce, Yavuz Ağıralioğlu'nu tüm Türkiye'ye tanıtan cümlesini biraz açmak istiyorum. "Biz CHP'ye Katolik nikahı ile bağlı değiliz." Pek çoğunuz bunun anlamını biliyorsunuzdur. Ancak bilmeyenler için bilgi vereceğim.

Örnek

Hıristiyanlığın Katolik mezhebinde insanlar doğal olarak evlenebilirler. Ancak boşanmak yasaktır. Yani evlilik yemini edenler bir daha ayrılamazlar. Kendi adıma konuşursam, bu tabir için "mükemmel ötesi benzetme" demek mümkün.

Buna örnek; Oscar'lı oyuncular Katharine Hepburn-Spencer Tracy yıllar yılı, ölene kadar birlikte yaşadılar. Tracy'nin inançlı Katolik olması eşinden ayrılmasını engelledi.

Başa dönelim

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Spikerin gözyaşları beni de ağlattı 30 Eylül 2020 | 270 Okunma Ermenistan'ı azdıranlar var 29 Eylül 2020 | 264 Okunma Moskova'dan "izin kağıdı" 28 Eylül 2020 | 739 Okunma Günde 5 ekmek alan ne yapsın?.. 27 Eylül 2020 | 201 Okunma Cevap verirken kendini imha etti 25 Eylül 2020 | 2.983 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar