Cumhurbaşkanı olma yolunda...

Ekrem İmamoğlu, kendisine destek için düğününü erteleyen Batmanlı gence söz vermişti; "Ben de katılacağım."İstanbul Gönüllüleri'nden olan bu delikanlı açık farkla kazanılan...

Ekrem İmamoğlu, kendisine destek için düğününü erteleyen Batmanlı gence söz vermişti; "Ben de katılacağım."

İstanbul Gönüllüleri'nden olan bu delikanlı açık farkla kazanılan seçim sonrası memleketine döndü. Nikah hazırlıklarına bıraktığı yerden devam etti.

İmamoğlu'nun "Geliyorum" mesajıyla havalara uçtu. Çünkü bu ülkede politikacıların sözlerini tuttuğu pek görülmemişti. Düğün ve eğlenceler İBB Başkanlığını iki kere kazanmış biriyle oldukça renkli geçti.

Buraya kadar sorun olmadı. Ne zaman ki dönüş sırasında Diyarbakır'a geçildi, kıyamet koptu. Başlandı "Sen nasıl oluyor da, görevden alınanlara moral motivasyonda bulunuyorsun" yaygaralarına.

Ateşleyen

İmamoğlu'nun düğünde çektiği halayı bile "bölücülere destek" yaptılar. Peki neden? Bu ülkenin 16 milyonluk yerleşkesini yöneten birinin kolbastı yapması değil de halayı mı sorun?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hak edeni alkışlarız... 21 Eylül 2019 | 192 Okunma İdam yok! 20 Eylül 2019 | 259 Okunma TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 333 Okunma Cenevre biletleri tamam gibi... 18 Eylül 2019 | 192 Okunma Af/İdam; aklın yolu bir 17 Eylül 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar