Cumhur İttifakı'nı çatlatan oran

MHP'nin kampından sonra Ak Parti de "fırçalı tatil" yaptı. Bu defa alışıldık bir yerde toplanılmıştı: Kızılcahamam. Sonuncuya kadar, iktidarın bu tip müzakereleri hep neşeli...

MHP'nin kampından sonra Ak Parti de "fırçalı tatil" yaptı. Bu defa alışıldık bir yerde toplanılmıştı: Kızılcahamam. Sonuncuya kadar, iktidarın bu tip müzakereleri hep neşeli geçmiştir.

Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun şahsında CHP'yi eleştirisi doğaldı. Kendi partisine yönelttiği bombardımanın dozunu yükselttiğine tanık olmak ise gerçekçiydi.

Trenden inenler, trene binenler kullanılmadı ama hemen her cümlesini "altımızı oyanlarla mutlaka hesaplaşacağız"a bağlamayı unutmadı.

Erdoğan'ı ön sıralarda dinleyenlerin yüzlerine dikkat ettim. Tamamında moral bozukluğu gözlemledim.

İşler karıştı

Kızılcahamam'da Erdoğan'ın açıkladığı bir istatistik yeni bir sorun yaratacak. Devlet Bahçeli ne cevap verecek merak içindeyim. MHP Genel Başkanı'nın "Seçimde aldığımız oyların oranı yüzde 18,81'dir."açıklamasına Erdoğan'ın verdiği karşılık Cumhur İttifakı'nı 2023'e zor götürür:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek umutları Ordu Valisi 19 Haziran 2019 | 21 Okunma Kimse oyunu değiştirmez 18 Haziran 2019 | 206 Okunma Fıkraların Homeros'u Karadayı'yı kaybettik 17 Haziran 2019 | 323 Okunma Cenk Koray diploma aldı... 16 Haziran 2019 | 269 Okunma İflah olmazlar... 15 Haziran 2019 | 323 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar