Cumhur İttifakı'nı çatlatan oran

MHP'nin kampından sonra Ak Parti de "fırçalı tatil" yaptı. Bu defa alışıldık bir yerde toplanılmıştı: Kızılcahamam. Sonuncuya kadar, iktidarın bu tip müzakereleri hep neşeli...

MHP'nin kampından sonra Ak Parti de "fırçalı tatil" yaptı. Bu defa alışıldık bir yerde toplanılmıştı: Kızılcahamam. Sonuncuya kadar, iktidarın bu tip müzakereleri hep neşeli geçmiştir.

Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun şahsında CHP'yi eleştirisi doğaldı. Kendi partisine yönelttiği bombardımanın dozunu yükselttiğine tanık olmak ise gerçekçiydi.

Trenden inenler, trene binenler kullanılmadı ama hemen her cümlesini "altımızı oyanlarla mutlaka hesaplaşacağız"a bağlamayı unutmadı.

Erdoğan'ı ön sıralarda dinleyenlerin yüzlerine dikkat ettim. Tamamında moral bozukluğu gözlemledim.

İşler karıştı

Kızılcahamam'da Erdoğan'ın açıkladığı bir istatistik yeni bir sorun yaratacak. Devlet Bahçeli ne cevap verecek merak içindeyim. MHP Genel Başkanı'nın "Seçimde aldığımız oyların oranı yüzde 18,81'dir."açıklamasına Erdoğan'ın verdiği karşılık Cumhur İttifakı'nı 2023'e zor götürür:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
YENİÇAĞ'ı kaynak gösterse yeterdi... 14 Kasım 2019 | 14 Okunma Adam ajan, evi İstasyon 13 Kasım 2019 | 1.308 Okunma ​​​​​​​Siyasetin Var Odası 12 Kasım 2019 | 96 Okunma ​​​​​​​Ata'nın ikametgâhı ve 11 milyon ağaç... 11 Kasım 2019 | 312 Okunma ​​​​​​​Ata'mızı minnet ve özlemle anıyoruz 10 Kasım 2019 | 104 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar