Boşuna uğraşmayın Başakşehir şampiyon

Abdürrahim Albayrak eveledi geveledi ama gerçek fikrini söyleyemedi. Çünkü Başakşehir'in arkasında Erdoğan var. Galatasaray ikinci başkanının "Çok şey biliyorum ama konuşamıyorum" deyişinin altında...

Abdürrahim Albayrak eveledi geveledi ama gerçek fikrini söyleyemedi. Çünkü Başakşehir'in arkasında Erdoğan var. Galatasaray ikinci başkanının "Çok şey biliyorum ama konuşamıyorum" deyişinin altında bu yatıyor.

Çok eskilere gitmeye gerek yok. Ak Parti Genel Başkanı toplu yayında ne demişti, "Bu takımı ben kurdum. Sonuç alma zamanı geldi." Motomot böyle değil ama gayet net "şampiyon olacaklar"ı ifade etti.

Anlayacağınız, Başakşehir önümüzdeki sezon petrolcü sahipleri ile Avrupa kupalarında boy gösterecek. Göksel Gümüşdağ'ın bu konudaki çabalarını da atlamayalım. Katar sermayesinin askerî sanayimiz dâhil girmediği bir tek futbolumuz kalmıştı. O da tamamlanıyor.

Fenerbahçe ve Galatasaray boşuna birbirlerini yiyorlar. Mücadele Hülya Avşar'ın benzetmesiyle "Birinci benim. İkinci kim" deyişine benziyor.

Yaratılan isim

Kimse önemsemezken hakem Ali Palabıyık'ı pompalayan Aziz Yıldırım'dı. Başkan, "Bizim maça verin" diye diye Palabıyık'ı kulübün "kadrolu hakemi" durumuna getirmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sümeyye'ye de Neslican'a da ağladım... 23 Eylül 2019 | 34 Okunma Kiraz çiçeklerinin donduğu yıllar... 22 Eylül 2019 | 97 Okunma Hak edeni alkışlarız... 21 Eylül 2019 | 233 Okunma İdam yok! 20 Eylül 2019 | 261 Okunma TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 334 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar