Boşuna uğraşmayın Başakşehir şampiyon

Abdürrahim Albayrak eveledi geveledi ama gerçek fikrini söyleyemedi. Çünkü Başakşehir'in arkasında Erdoğan var. Galatasaray ikinci başkanının "Çok şey biliyorum ama konuşamıyorum" deyişinin altında...

Abdürrahim Albayrak eveledi geveledi ama gerçek fikrini söyleyemedi. Çünkü Başakşehir'in arkasında Erdoğan var. Galatasaray ikinci başkanının "Çok şey biliyorum ama konuşamıyorum" deyişinin altında bu yatıyor.

Çok eskilere gitmeye gerek yok. Ak Parti Genel Başkanı toplu yayında ne demişti, "Bu takımı ben kurdum. Sonuç alma zamanı geldi." Motomot böyle değil ama gayet net "şampiyon olacaklar"ı ifade etti.

Anlayacağınız, Başakşehir önümüzdeki sezon petrolcü sahipleri ile Avrupa kupalarında boy gösterecek. Göksel Gümüşdağ'ın bu konudaki çabalarını da atlamayalım. Katar sermayesinin askerî sanayimiz dâhil girmediği bir tek futbolumuz kalmıştı. O da tamamlanıyor.

Fenerbahçe ve Galatasaray boşuna birbirlerini yiyorlar. Mücadele Hülya Avşar'ın benzetmesiyle "Birinci benim. İkinci kim" deyişine benziyor.

Yaratılan isim

Kimse önemsemezken hakem Ali Palabıyık'ı pompalayan Aziz Yıldırım'dı. Başkan, "Bizim maça verin" diye diye Palabıyık'ı kulübün "kadrolu hakemi" durumuna getirmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BAE casusları... 22 Nisan 2019 | 147 Okunma Tıptan Uzak Sağlıklı Hayat 21 Nisan 2019 | 215 Okunma Seçimde de uzmanlık şart 20 Nisan 2019 | 106 Okunma Ekrem İmamoğlu Demirel'i hatırlatıyor 19 Nisan 2019 | 825 Okunma Silkeleyin, düşecekler! 18 Nisan 2019 | 865 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar