Bir bu eksikti; "Allah belanı versin"

Vakti zamanında bir Ak Parti MYK üyesi karşısındakine su fırlatmıştı. Bu hareketi siyaseten sonunu getirdi.Bu defa yine bir başka Ak Partili ekranda "Allah belanı versin" diye bağırdı. Olay Tarafsız Bölge'de...

Vakti zamanında bir Ak Parti MYK üyesi karşısındakine su fırlatmıştı. Bu hareketi siyaseten sonunu getirdi.

Bu defa yine bir başka Ak Partili ekranda "Allah belanı versin" diye bağırdı. Olay Tarafsız Bölge'de gerçekleşti. Bunu 22. dönem milletvekili Resul Tosun'un yaptığına tanık olduk. Hakaret ettiği ise gazeteci Necdet Saraç'tı.

Duvar yazılarının önemli ismi'nin sinirlerinin bu kadar bozulmasını çözemedim. Belli ki, partisinin gidişatından mutlu değil. Bugün geldiği nokta meydanda. Halen yandaş ve satışı olmayan bir gazetenin sıradan yazarı olmanın üzüntüsü içinde.

Zaaf

Açıkça söylemek gerekirse, Tarafsız Bölge de Saraç karşısında epey ezikti. Hani okul münazarası gibi değerlendirsem değil kazanmak, ikmale bile bırakmazdım. Doğrudan çaktırırdım.

Bu ezikliği bela okuyarak gidermesi mümkün müydü? Sonra da CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun üslubunu örnekledim demekle saygısızlığını telafi edebilir mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzin 20 Kasım 2020 | 50 Okunma Bağırmayın!.. 19 Kasım 2020 | 247 Okunma Harekatlar 18 Kasım 2020 | 224 Okunma Ayak topu "bizim dünyamız" 17 Kasım 2020 | 66 Okunma Söylemler/çelişkiler 16 Kasım 2020 | 119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar