Binali Pazarlama

NTV'de Binali Yıldırım'ı dinlerken, konuşmaları beni bir yerlere götürdü. İBB seçimini kazanırsa yapacaklarını tek tek sıraladı.Simge Fıstıkoğlu, Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu...

NTV'de Binali Yıldırım'ı dinlerken, konuşmaları beni bir yerlere götürdü. İBB seçimini kazanırsa yapacaklarını tek tek sıraladı.

Simge Fıstıkoğlu, Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu üçlüsünün Ekrem İmamoğlu ile ekranda buluşturma çabalarının sonuç vereceği anlaşıldı.

Yıldırım'ın benim aklıma getirdiği kişi ise bir zamanların ünlü ismiydi; Burhan Pazarlama. Bilmeyenler için açayım, yıllarca Kadıköy vapurlarında satış yapan biriydi bu zat. "Dağların ardından" diye söze başlardı. Önce bir el feneri çıkarır. Fiyatını açıklardı. Daha sonra "bitmedi" deyip bunu alacaklara hediye edeceklerinin listesini eklerdi:

- Bu tükenmez kalem bedava.

- Yetmez. Bu gördüğünüz defter de bedava.

- Yetmez. Şu gördüğünüz cüzdan da fiyata dâhil... vb...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fıkraların Homeros'u Karadayı'yı kaybettik 17 Haziran 2019 | 27 Okunma Cenk Koray diploma aldı... 16 Haziran 2019 | 262 Okunma İflah olmazlar... 15 Haziran 2019 | 323 Okunma Hem çağır hem sustur! 14 Haziran 2019 | 624 Okunma Erdoğan havlu attı... 13 Haziran 2019 | 1.139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar