Binali Pazarlama

NTV'de Binali Yıldırım'ı dinlerken, konuşmaları beni bir yerlere götürdü. İBB seçimini kazanırsa yapacaklarını tek tek sıraladı.Simge Fıstıkoğlu, Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu...

NTV'de Binali Yıldırım'ı dinlerken, konuşmaları beni bir yerlere götürdü. İBB seçimini kazanırsa yapacaklarını tek tek sıraladı.

Simge Fıstıkoğlu, Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu üçlüsünün Ekrem İmamoğlu ile ekranda buluşturma çabalarının sonuç vereceği anlaşıldı.

Yıldırım'ın benim aklıma getirdiği kişi ise bir zamanların ünlü ismiydi; Burhan Pazarlama. Bilmeyenler için açayım, yıllarca Kadıköy vapurlarında satış yapan biriydi bu zat. "Dağların ardından" diye söze başlardı. Önce bir el feneri çıkarır. Fiyatını açıklardı. Daha sonra "bitmedi" deyip bunu alacaklara hediye edeceklerinin listesini eklerdi:

- Bu tükenmez kalem bedava.

- Yetmez. Bu gördüğünüz defter de bedava.

- Yetmez. Şu gördüğünüz cüzdan da fiyata dâhil... vb...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yüzyıl Savaşları... 24 Ekim 2019 | 45 Okunma Yüzyıl Savaşları... 24 Ekim 2019 | 12 Okunma ​​​​​​​"Bilinçli Muğlaklık" 23 Ekim 2019 | 158 Okunma Beşiktaş'ta seçimi Orman kaybetti 22 Ekim 2019 | 346 Okunma Bölücüye asla güvenmem 21 Ekim 2019 | 115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar