Bilal Erdoğan...

Kim ne kadar tezvirat yaparsa yapsın ya da "Yağcılar'da inecek var" kampanyası yürütsün; kendime özel yargılarım vardır. "Beğendim" notunu kolay vermem.Tarafsız Bölge'deki Bilal Erdoğan'ı dikkatle izledim. Önce...

Kim ne kadar tezvirat yaparsa yapsın ya da "Yağcılar'da inecek var" kampanyası yürütsün; kendime özel yargılarım vardır. "Beğendim" notunu kolay vermem.

Tarafsız Bölge'deki Bilal Erdoğan'ı dikkatle izledim. Önce Ahmet Hakan'ı tebrik etmeliyim. Üst üste iki programda ilkleri başardı. Önce İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu'nun hakkını verdi. Ardından Erdoğan Jr'ın.

İlginç olan bazılarının "Ahmet Hakan bu kadar cahil mi?" şeklindeki soruları oldu. Oysa herkesin anlayacağı, yani bilgilenebileceği tarzı kullandı.

Samimi itiraflar

Bu duruma açıklık getirdikten sonra konuşmalardan çıkardığım önemli noktaları aktaracağım:

* Cumhurbaşkanının oğlu olmayı ben seçmedim. Ayrıca sevmedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK'lıları ABD otobüsleri taşıdı 01 Ekim 2020 | 590 Okunma Spikerin gözyaşları beni de ağlattı 30 Eylül 2020 | 275 Okunma Ermenistan'ı azdıranlar var 29 Eylül 2020 | 264 Okunma Moskova'dan "izin kağıdı" 28 Eylül 2020 | 742 Okunma Günde 5 ekmek alan ne yapsın?.. 27 Eylül 2020 | 202 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar