Bilal Erdoğan...

Kim ne kadar tezvirat yaparsa yapsın ya da "Yağcılar'da inecek var" kampanyası yürütsün; kendime özel yargılarım vardır. "Beğendim" notunu kolay vermem.Tarafsız Bölge'deki Bilal Erdoğan'ı dikkatle izledim. Önce...

Kim ne kadar tezvirat yaparsa yapsın ya da "Yağcılar'da inecek var" kampanyası yürütsün; kendime özel yargılarım vardır. "Beğendim" notunu kolay vermem.

Tarafsız Bölge'deki Bilal Erdoğan'ı dikkatle izledim. Önce Ahmet Hakan'ı tebrik etmeliyim. Üst üste iki programda ilkleri başardı. Önce İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu'nun hakkını verdi. Ardından Erdoğan Jr'ın.

İlginç olan bazılarının "Ahmet Hakan bu kadar cahil mi?" şeklindeki soruları oldu. Oysa herkesin anlayacağı, yani bilgilenebileceği tarzı kullandı.

Samimi itiraflar

Bu duruma açıklık getirdikten sonra konuşmalardan çıkardığım önemli noktaları aktaracağım:

* Cumhurbaşkanının oğlu olmayı ben seçmedim. Ayrıca sevmedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı... 19 Ekim 2019 | 125 Okunma ​​​​​​​Trump'un "Uçar Birliği" 18 Ekim 2019 | 120 Okunma ​​​​​​​Putin bizi kullanıyor 17 Ekim 2019 | 936 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 187 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar