Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı...

Ankara'daki müzakerelerde alınan uzun time out için olumlu not düşenlerdenim. Çünkü bu ülkeyi seven biriyim. Her şehit cenazesinde yüreğim dağlanır. Kahrederim. Şu ana kadar şehadet mertebesine ulaşan Suriye...

Ankara'daki müzakerelerde alınan uzun time out için olumlu not düşenlerdenim. Çünkü bu ülkeyi seven biriyim. Her şehit cenazesinde yüreğim dağlanır. Kahrederim. Şu ana kadar şehadet mertebesine ulaşan Suriye Millî Ordusu mensupları için de aynı duyguları taşıyorum.

Bu yazıyı kaleme alırken 48 şehadet ve 100'ün üstünde yaralıyı da unutmam mümkün değil.

Çetin pazarlıklar sonucu yayınlanan 13 maddelik ön protokol beni tatmin etti. Bunu belirttikten sonra, bazılarının aklına gelmeyen detaylara değineceğim.

Trump kalmalı

Zaman zaman yerin dibine batırılan bir ABD Başkanı mevcut. Kimilerine göre kafasına huni yerine koca bir peruk geçirmiş biri. Devamlı fikir değiştiren yapıda gözüküyor. Bana göre, alternatiflerinden ehvenişer.

Yerine geçmeyi planlayanlara dikkat ettiniz mi? Hepsi istisnasız Türkiye düşmanı. Bunu söylemekten de çekinmiyorlar. Kafamız biraz çalışıyorsa, "Trump devam etmeli" demeliyiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Siyon Dostu" Arapları kim boykot etsin? 23 Ekim 2020 | 31 Okunma Bir taşla iki kuş vuran İngiliz kralı 22 Ekim 2020 | 404 Okunma Maçlar seyircisiz olsa da heyecanlı 21 Ekim 2020 | 49 Okunma Türk basınından bir yıldız daha kaydı 20 Ekim 2020 | 147 Okunma Futboldan başka spor bilmeyenler 19 Ekim 2020 | 86 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar