Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı...

Ankara'daki müzakerelerde alınan uzun time out için olumlu not düşenlerdenim. Çünkü bu ülkeyi seven biriyim. Her şehit cenazesinde yüreğim dağlanır. Kahrederim. Şu ana kadar şehadet mertebesine ulaşan Suriye...

Ankara'daki müzakerelerde alınan uzun time out için olumlu not düşenlerdenim. Çünkü bu ülkeyi seven biriyim. Her şehit cenazesinde yüreğim dağlanır. Kahrederim. Şu ana kadar şehadet mertebesine ulaşan Suriye Millî Ordusu mensupları için de aynı duyguları taşıyorum.

Bu yazıyı kaleme alırken 48 şehadet ve 100'ün üstünde yaralıyı da unutmam mümkün değil.

Çetin pazarlıklar sonucu yayınlanan 13 maddelik ön protokol beni tatmin etti. Bunu belirttikten sonra, bazılarının aklına gelmeyen detaylara değineceğim.

Trump kalmalı

Zaman zaman yerin dibine batırılan bir ABD Başkanı mevcut. Kimilerine göre kafasına huni yerine koca bir peruk geçirmiş biri. Devamlı fikir değiştiren yapıda gözüküyor. Bana göre, alternatiflerinden ehvenişer.

Yerine geçmeyi planlayanlara dikkat ettiniz mi? Hepsi istisnasız Türkiye düşmanı. Bunu söylemekten de çekinmiyorlar. Kafamız biraz çalışıyorsa, "Trump devam etmeli" demeliyiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maaş Duası... 17 Kasım 2019 | 111 Okunma Futbol biraz da birikim ister 16 Kasım 2019 | 108 Okunma ​​​​​​​ABD'de selfi çeken haber müdüresi... 15 Kasım 2019 | 272 Okunma YENİÇAĞ'ı kaynak gösterse yeterdi... 14 Kasım 2019 | 214 Okunma Adam ajan, evi İstasyon 13 Kasım 2019 | 1.357 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar