Artık Borçlanma Müdürümüz de var!

"Müjdeler olsun yurdumun toprağına taşına" diye bir şarkımız vardı. Mutlaka hatırlayanlarınız çıkar. Bunu bir püskevit reklamına uyarlamışlardı; "Bir müjdem var çocuklar."Şimdi de...

"Müjdeler olsun yurdumun toprağına taşına" diye bir şarkımız vardı. Mutlaka hatırlayanlarınız çıkar. Bunu bir püskevit reklamına uyarlamışlardı; "Bir müjdem var çocuklar."

Şimdi de üçüncüsü ortaya çıktı. Benzetmek gibi olmasın "Düyûn-u Umûmiye"yi hatırlatan bir genel müdürümüz oldu. Adı da Mustafa Turan.

İnşallah Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan'la akrabalığı yoktur. Artık yeni genel müdürden onay almadan borçlanamayacaksınız. Bu sefer üst imza olmaması, yani Hazine ve Maliye Bakanı'nın onayına gerek gösterilmemesi enteresan. Anlaşılan, kabine revizyonu kapıya dayandı.

Bu tip haberlerin iki öncü ismi Abdülkadir Selvi ile Gürkan Hacır'ın CNNTÜRK'te görünmemesi daha da ilginç değil mi?

İdare meselesi

Gece Görüşü'nün tatilden dönen yöneticisi Hande Fırat'la başlayacağım. Nüfus kağıdı eskidikçe kılık kıyafeti küçülüyor. Bu defa da pembenin "69 haftalıklar için" kullanılan tonuna bürünmüştü. Hatta halini "pamuk şekeri"ne dahi benzetebiliriz. O saçlar başlı başına olay. Tam tabiriyle "inek yalamış" haldeydi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hak edeni alkışlarız... 21 Eylül 2019 | 123 Okunma İdam yok! 20 Eylül 2019 | 258 Okunma TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 333 Okunma Cenevre biletleri tamam gibi... 18 Eylül 2019 | 192 Okunma Af/İdam; aklın yolu bir 17 Eylül 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar