Alt yapı ve voleybolumuz

Gençlere önem verenler, bunun sonucunu mutlaka alıyorlar. Dışarıdaki örnekleri biliyorsunuz. Bizdeki uygulamalara gelince, birtakım dallarda yeni yeni sonuç almaya başladık.

Bu konuda şaşıracağınız bir örnekle başlamak istiyorum; O Ses Türkiye. Bu yarışmanın çocuklarını artık büyükler statüsünde izlemeye başladık.

Acun Ilıcalı'nın sahnedekine "tanıdınız mı" demesiyle başlayan girişi mutlaka birkaç yıl önceki kaydın gösterimiyle devam ediyor. Hafızası güçlü olanlar -Hadise- hemen adını soyadını söyleyecek kadar hatırlıyorlar. Fiziksel olarak büyüyenler, aynı gelişmeyi seslerinde de fark ettiriyorlar.

Voleyboldaki başarı

Dedik ya, bu konuyu hayatın her evresinde görüyoruz. Voleybolda Olimpiyat vizesi almamız en taze örnek.

Bu noktaya gelmemizin başlangıcı Voleybol Lisesi'nin açılışıdır. Boyu bosu yerinde kızlarımız daha da erken yaşlarda buraya alındılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Millet olmamız gururluluğunu yaşamak... 28 Ocak 2020 | 16 Okunma Depremle yaşamak 27 Ocak 2020 | 73 Okunma Safiye Ayla Libya'dan geldi 26 Ocak 2020 | 428 Okunma Siyasette 'fal tutmalar' 25 Ocak 2020 | 113 Okunma "FETÖ'nün büyükbabası yeşil kuşak" 24 Ocak 2020 | 542 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar