Akşener'in sözü...

Hande Fırat'ı özlemişiz. Gece Görüşü sezon açarken bu gerçeği fark ettik. "15 Temmuz kahramanı" bu gazeteci, yepyeni bir ekiple sahne aldı.Prof. Dr. Mehmet Şahin, Abdülkadir Selvi ve Gürkan Hacır'ı...

Hande Fırat'ı özlemişiz. Gece Görüşü sezon açarken bu gerçeği fark ettik. "15 Temmuz kahramanı" bu gazeteci, yepyeni bir ekiple sahne aldı.

Prof. Dr. Mehmet Şahin, Abdülkadir Selvi ve Gürkan Hacır'ı göremeyince şaşırdım. İlişkileri tamamen mi kesildi, henüz bilmiyorum.

CHP'li Prof. Dr. Gaye Usluer ve Mustafa Balbay gecenin hâkimi konumundaydılar. Orhan Karataş'ın durumunda bir tık ilerleme yok. Patronu gibi Ak Parti'nin savunmasını üstlenmeyi sürdürdü.

Beğendim

Kendi adıma konuşursam Melik Yiğitel'i ekranda ilk kez izledim. Değerlendirmemi hemen yapayım; "beğendim." "Türk Medya Ankara Temsilcisi" olmanın hakkını verdi. Karşısındakine de saygıyı hiç eksik etmedi. Kimileri gibi "en iyi savunma hücumdur"u benimsemedi.

Konular

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hak edeni alkışlarız... 21 Eylül 2019 | 142 Okunma İdam yok! 20 Eylül 2019 | 258 Okunma TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 333 Okunma Cenevre biletleri tamam gibi... 18 Eylül 2019 | 192 Okunma Af/İdam; aklın yolu bir 17 Eylül 2019 | 403 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar