Akşener'in sözü...

Hande Fırat'ı özlemişiz. Gece Görüşü sezon açarken bu gerçeği fark ettik. "15 Temmuz kahramanı" bu gazeteci, yepyeni bir ekiple sahne aldı.Prof. Dr. Mehmet Şahin, Abdülkadir Selvi ve Gürkan Hacır'ı...

Hande Fırat'ı özlemişiz. Gece Görüşü sezon açarken bu gerçeği fark ettik. "15 Temmuz kahramanı" bu gazeteci, yepyeni bir ekiple sahne aldı.

Prof. Dr. Mehmet Şahin, Abdülkadir Selvi ve Gürkan Hacır'ı göremeyince şaşırdım. İlişkileri tamamen mi kesildi, henüz bilmiyorum.

CHP'li Prof. Dr. Gaye Usluer ve Mustafa Balbay gecenin hâkimi konumundaydılar. Orhan Karataş'ın durumunda bir tık ilerleme yok. Patronu gibi Ak Parti'nin savunmasını üstlenmeyi sürdürdü.

Beğendim

Kendi adıma konuşursam Melik Yiğitel'i ekranda ilk kez izledim. Değerlendirmemi hemen yapayım; "beğendim." "Türk Medya Ankara Temsilcisi" olmanın hakkını verdi. Karşısındakine de saygıyı hiç eksik etmedi. Kimileri gibi "en iyi savunma hücumdur"u benimsemedi.

Konular

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kafa daha çok fabrika patlatır... 06 Temmuz 2020 | 72 Okunma TRT ekranından gazetecilik dersi 05 Temmuz 2020 | 1.737 Okunma Koronalı hayat için yeni uyarılar 04 Temmuz 2020 | 121 Okunma Lanet olsun bu iblislere.. 03 Temmuz 2020 | 482 Okunma Dikkatli olun kaçabilir!.. 02 Temmuz 2020 | 342 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar