Ahlat'ta saray Okluk'ta yazlık

Erdoğan'daki sinirlilik hâli yüzünü yansıyor. Bu da bazı politikacılar için normal. Eğer düşüşü fark ediyorlarsa, dışa vurum mutlaka olacaktır.

Yüzden fazla danışmanı olan "çift şapkalı" siyasetçinin eksiklerini yüzüne söyleyecek gerçek bir "akıl hocası" bulunmadığı anlaşılıyor. Ya da, tepkiden korkuyorlar. İşler ters gittiğinde bu yüksek maaşlı danışmanların araziye uydukları kesin.

Gözlemlediğimiz kadarıyla, konuşmaları hazırlayan ekip de "aman kızdırmayalım" takımına katıldı. Ya da Erdoğan artık irticalen konuşuyor. Bu aralar "oku, konuş" aleti göremiyoruz.

Gerek var mıydı?

Günde birkaç kez çıktığı ekranlarda bu defa gereksiz bir konuya değindi. ATO'nun (Ankara Ticaret Odası) organize ettiği toplantıda konuyu Ahlat'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na getirdi. Yakında hizmete sokulacağını ilave etti.

Anlaşılacağı gibi Beştepe'nin şubesi törenle açılmak üzere. Böyle bir inşaat, bu kadar büyük masrafa gerek var mıydı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Tel Abyad hatırası" 15 Ekim 2019 | 157 Okunma "Gazetecilik yan gelip yatma mesleği değildir" 14 Ekim 2019 | 151 Okunma Nerede eski balıklar 13 Ekim 2019 | 214 Okunma Tavşan avlamak için, çalı taşlamak 12 Ekim 2019 | 190 Okunma Bozulan moraller ve Cüneyt Özdemir'e hediye edilen kalem 11 Ekim 2019 | 620 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar