Ahlat'ta saray Okluk'ta yazlık

Erdoğan'daki sinirlilik hâli yüzünü yansıyor. Bu da bazı politikacılar için normal. Eğer düşüşü fark ediyorlarsa, dışa vurum mutlaka olacaktır.

Yüzden fazla danışmanı olan "çift şapkalı" siyasetçinin eksiklerini yüzüne söyleyecek gerçek bir "akıl hocası" bulunmadığı anlaşılıyor. Ya da, tepkiden korkuyorlar. İşler ters gittiğinde bu yüksek maaşlı danışmanların araziye uydukları kesin.

Gözlemlediğimiz kadarıyla, konuşmaları hazırlayan ekip de "aman kızdırmayalım" takımına katıldı. Ya da Erdoğan artık irticalen konuşuyor. Bu aralar "oku, konuş" aleti göremiyoruz.

Gerek var mıydı?

Günde birkaç kez çıktığı ekranlarda bu defa gereksiz bir konuya değindi. ATO'nun (Ankara Ticaret Odası) organize ettiği toplantıda konuyu Ahlat'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na getirdi. Yakında hizmete sokulacağını ilave etti.

Anlaşılacağı gibi Beştepe'nin şubesi törenle açılmak üzere. Böyle bir inşaat, bu kadar büyük masrafa gerek var mıydı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atatürk'ün hakkını vermek 20 Mayıs 2019 | 224 Okunma Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün... 19 Mayıs 2019 | 63 Okunma YENİÇAĞ'da dolu dolu üç yıl 18 Mayıs 2019 | 139 Okunma İdlib ateşi herkesi yakacak 17 Mayıs 2019 | 418 Okunma Yönetenin sorusuna bakın! 16 Mayıs 2019 | 299 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar