​​​​​​​ABD'nin şeytanî Türkiye planı

Başkent Televizyonu'nun fırtına gibi estiği yıllarda Bekleme Odası diye bir program vardı. Bunu Gürbüz Evren hazırlıyordu. Evren'in özel ve güzel istihbaratlarıyla bezediği yapımını...

Başkent Televizyonu'nun fırtına gibi estiği yıllarda Bekleme Odası diye bir program vardı. Bunu Gürbüz Evren hazırlıyordu. Evren'in özel ve güzel istihbaratlarıyla bezediği yapımını kaçırmazdım. Bu kanaldan ayrıldı. Sebebini bilmiyorum. Arada önemli belgesel niteliğinde kitaplar yazdı.

Gürbüz Evren'den sürpriz bir mesaj alınca şaşırdım. Bu çok değerli habercilik özelliği taşıyan satırları benim kanalımla paylaşmak isteğine teşekkür ediyorum:

"Çok değerli Burhan Ağabey,

Size çok uzun süredir yazamadım. Ekte önemli olduğunu sizin de göreceğiniz bir yazımı gönderiyorum. ABD'nin Türkiye'ye yönelik hesapları açısından dönen dolapları anlatan bir komite toplantısının kayıtlarına ulaştım. Ülkemizde uzmanlar, stratejistler maalesef bu tür araştırmaları pek yapmıyorlar. Hep aynı ezberler üzerinden dönen tartışmalar oluyor. Özetle bu gerçekleri size de ulaştırmak istedim. Halen her hangi bir gazetede yazamadığım için yakında sosyal medya hesaplarımdan elde ettiğim bilgileri yayımlayacağım."

IŞİD kimin denetiminde?

'Barış Pınarı Harekâtı'ndan dört gün önce, 5 Ekim'de ABD Senatosu'nda komite toplantısı vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Siyasetin Var Odası 12 Kasım 2019 | 15 Okunma ​​​​​​​Ata'nın ikametgâhı ve 11 milyon ağaç... 11 Kasım 2019 | 283 Okunma ​​​​​​​Ata'mızı minnet ve özlemle anıyoruz 10 Kasım 2019 | 104 Okunma ​​​​​​​Altyapı herkese şart 09 Kasım 2019 | 81 Okunma Papatya falı bitti, gidiyor 08 Kasım 2019 | 183 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar