PKK ve FETÖ’cüler gibi sen de mutlu musun Sayın Ataklı?

Atak’lı sen de FETÖ ve PKK’lılar gibi sevinç naraları atıyor musun?

Geçtiğimiz Ocak ayında Youtube kanalında yayınlanan videoda gazeteci yazar Can Ataklı’nın skandal açıklamaları Türkiye’nin özellikle turizm bölgelerini saran son 30 yılın en büyük yangın afeti nedeni ile tekrar gündeme geldi.

Ataklı bu videoda “Erdoğan’ın gitmesi için büyük yangınların olması lazım’’ iddiasını dillendirmişti. “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iktidardan uzaklaştırılması için büyük bir halk öfkesinin olması lazım.

Büyük bir doğal afet deprem, çok büyük bir sel, büyük yangınlar. Hani yani Avustralya’yı yakan yangın vardı ya ülkenin her tarafı neredeyse yanmıştı. Çok büyük can kaybına yol açacak kadar büyük yangınlar!” Türkiye’de Erdoğan’ı darbe ile iktidardan düşürmenin neredeyse imkansız olduğunu belirten Ataklı Erdoğan’ın gitmesi için Türkiye’nin askeri başarısızlık yaşamasına bile razı olacak cümleler kurdu.

Ataklı 28 Şubat darbesinde cuntanın yanında saf tutmuş sivil darbecilerdendi. O süreçte 28 Şubat’ın sivil ayaklarına yapılması operasyonlardan kurtulmak için tövbekar bile olmuştu. Şimdi ise ‘Erdoğan gitsin. Binlerce insan sel, deprem ve yangınlarda ölsün’ diyecek kadar...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Casuslar İHA VE SİHA’lara ait çok gizli bilgileri İsrail’e mi sattılar? 22 Eylül 2021 | 1.569 Okunma İlker Başbuğ FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmasının fitilini hangi nedenle ateşledi? 20 Eylül 2021 | 1.257 Okunma Osman Özbek dönemin Başbakanı merhum Erbakan’a galiz tarzda küfür etmedi mi? 15 Eylül 2021 | 1.451 Okunma Edremit’te ‘kadına çarşaf giydirip zincire vurma’ olayı planlı ve kasıtlı bir eylem mi? 13 Eylül 2021 | 598 Okunma Nagehan Alçı 28 Şubat’çı generallerden özür dileyecek mi? 08 Eylül 2021 | 2.355 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar