Hablemitoğlu suikastını çözen gazeteci tanık

Pazartesi günkü yazımın başlığı “Derin yapı acilen tasfiye edilmeli” şeklindeydi’. Zira, Hablemitoğlu suikastında son yaşanan olağanüstü gelişmeler devlet içinde bu suikastın faillerini 17 yıldır saklayan derin yapı FETÖ Gladyosu’nun CIA desteğiyle hala varlığını devam ettiriyor olma ihtimalini ortaya çıkarmıştır.

Oysa FETÖ Gladyosu, 17/25 Aralık darbe girişiminde, 15 Temmuz Kalkışmasında başarı sağlayamadığı için TSK, polis ve yargı başta olmak üzere devlet kurumlarından büyük oranda tasfiyeye edilmişti. 15 Temmuz kanlı kalkışması sonrasında tutuklamalar ve operasyonlar devam ederken FETÖ tarafından kaza süsü verilerek veya zehirlenerek çeşitli suikast yöntemleriyle öldürülen Özal, Gaffar Okan, Hablemitoğlu, Behçet Oktay, Yazıcıoğlu, Haydar Meriç, Dink ve Aselsan cinayetleri elde edilen yeni deliller ve gizli tanıkların verdiği ifadeler ile ilgili tekrar soruşturulmaktadır. Karşımızda küresel hegemonik güçlerin gizli servisleriyle iş birliği içinde bir cinayet ve ihanet şebekesi var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fırat’ın doğusunda ABD şemsiyesi altında de facto Kürt devleti mi yoksa terörist devlet mi? 13 Ekim 2021 | 524 Okunma Nagehan Alçı ’28 Şubat’çı Cuntacı generaller çok hasta’ yalanına nasıl ve neden kandı? 11 Ekim 2021 | 1.165 Okunma Amerika’da FETÖ gecesi! ‘CHP’li vekillerimizi buraya alabilir miyiz’? 06 Ekim 2021 | 1.561 Okunma Oğuzhan Asiltürk Hakk’a yürürken Milli Görüş camiasına emanet ettiği vasiyet unutulmayacak 04 Ekim 2021 | 2.459 Okunma ABD, Atina ile birlikte tatbikat kılıfı altında Dedeağaç’a neden askeri yığınak yapıyor? Hedef Türkiye mi? 29 Eylül 2021 | 783 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar