AK Parti iktidarına akıl almaz suçlama?

SAYIN Sağlar önce bu soruların cevabını ver, sonra da eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un skandal darbe tehdidi ile sizin yeni bir 28 Şubat çağrınızın nasıl çakıştığını da biliyorsan(!!!) açıkla lütfen.

Pazartesi günkü köşe yazımızda ABD Başkanı Biden’in 21. yüzyıla adapte olmuş gayrinizami harp birimlerini Amerika’nın hedeflediği ülkelerde görevlendireceğini bu ülkeler arasında da Türkiye’nin olduğunu yazmıştım. Bu tespitimizden sonra Biden’in İsrail ve FETÖ muhibbi olduğunu da göz ardı etmememiz gerekiyor sanırım. Aslında ABD geçmişte birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de bazı olaylarda gayrinizami harp sistemlerini uygulamıştı. Yani güçlü bir alt yapı hazırdı.

Geçen haftaki yazımızda belirttiğimiz gibi Sağlar, Halk TV’de 28 Şubat sürecinde dahi söylemediği veya söyleyemediği haksız hukuksuz, dozunu epeyce artıran eleştirilerini dindar kesimi hedef alarak açıklamış. Biz geçmişte Fikri Sağlar ile çok sayıda karşıt programlara çıkmıştık. Ben kendisinin Türkiye’nin birlik ve beraberliğe en ihtiyaç olduğu bir dönemde geçmişin kutuplaşma ve kamplaşmalarına çanak tutan çokça eleştiri alan açıklamalarını yumuşatacağını düşünürken kendisi katıldığı bir televizyon programında akıllara ziyan, dozunu iyice arttıran, darbeye çanak tutan açıklamalarını hayret ve nefret ile izledim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ Kontrgerillayı (ERGENEKON’U) neden inkar ediyor? 20 Ocak 2021 | 1.323 Okunma Medyanın 1 numarası Başbuğ paşa darbe çağrısı mı yaptı? 18 Ocak 2021 | 913 Okunma Kongre baskını ABD gayri nizamı harp unsurları tarafından mı yönetildi? 13 Ocak 2021 | 895 Okunma Dönemin Kültür Bakanı Sağlar’ı Kontrgerilla mı Madımak konusunda uyardı? 11 Ocak 2021 | 1.264 Okunma AK Parti iktidarına akıl almaz suçlama? 06 Ocak 2021 | 1.050 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar