ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kılıçdaroğlu, TBMM’de kaosa soyundu

23 Nisan 1920 Cuma günü kurulmuş Gazi Meclisimiz'in 98'inci yılının kutlandığı TBMM'de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kaosa soyundu .

Bülent Erandaç
Bülent Erandaç
24 Nisan 2018 | 144

23 Nisan 1920 Cuma günü kurulmuş Gazi Meclisimiz'in 98'inci yılının kutlandığı TBMM'de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kaosa soyundu.
Aziz milletin seçtiği tabloya gölge düşürenleri tarih asla affetmeyecektir.

SİYASİ MÜHENDİSLİK PLATFORMU
Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki CHP, bir siyasi parti olmaktan adım adım uzaklaştırıldı. Bir SİYASİ MÜHENDİSLİK PLATFORMU'NA döndürüldü. Geçmişte bölücü terör örgüüt PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin başarısı için destek koyan CHP, bugün de 15 milletvekilini partisinden istifa ettirip teşkilatlarını zamanında kuramayan İP'e nefes aldırmak için OMURGASIZ, İŞBİRLİĞİ yapmaktan gocunmadı. Bu siyaseti çürütmenin en yeni ve en son örneğiydi açık bir siyasi mühendislikti. Önceki gün yazmıştım. 'Kılıçdaroğlu, ABD'den sufle bekliyor' diye... Büyük tesadüf, yeni Türkiye inşasını yıkma teşebbüsleriyle tanıdığımız Kılıçdaroğlu'nun siyasi mühendislik eseri ABD'den gelen SUFLE-TAKTİKLERLE pazar günü devreye sokuldu.

​CHP-HDP'Yİ YÖNETEN ÜST AKIL...

YSK zaten İP'e izin verecekti. CHP'den 15 milletvekilinin İP'e transferi, CHP ve İP'i bir üst aklın yönettiğini gösteriyor. Bu tip siyasal mühendislik işleri yabancımız değil. Özellikle 2010 yılından bugüne birçok yerde zamanlamalı olarak gördük. Görmeye de devam edeceğiz. Siyaset üretemeyen Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki CHP, siyasi operasyonlarda bir enstrüman olarak devreye sokuluyor.

Devamını Oku