Bülent Erandaç
Bülent Erandaç Takvim

Bilderberg paçavra oldu .

20 Mart 2017 | 610

ALMANYA NEDEN ÇILDIRIYOR, HOLLANDA NEDEN KUDURUYOR? Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye karşı terbiyesizce saldıran Almanya ile Nazi rejiminin sergilediği paralelliği ilk defa, tam da en hak ettikleri şekilde dile getirdi. Almanya, Hollanda, Bilderberg'ciler çıldırdı.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın 15 Temmuz'da devrilmemesi Almanya'nın dengesini öylesine bozdu ki, 15 Temmuz sonrası süreçte Almanya'nın Türkiye'ye ve Erdoğan'a yaklaşımı ölçüsüz hakaretler seviyesine vardı.
Derin Almanya'nın derdi şudur:
Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın Almanya'da bulunan vatandaşlarımızı mobilize edebilme kabiliyetini kısıtlamak. Bu sebeple sadece bakanların konuşmalarını engellemekle kalmıyor, terbiyesizce saldırıyorlar, akılsızca baskı yapıyorlar. Sanıyorlar ki, Erdoğan ile gurbetçi vatandaşlarımız arasındaki bağı koparacaklar. Asla başaramayacaklar.
Avuçlarını yalayacaklar.
BİLDERBERG'CİLER DE KUDURUYOR: 28 aydır zirvedeki yerini koruyan A Haber, Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı olduğunu 18 Mart gibi ulvi, destansı bir zaferin (cumartesi) gecesinde bir kez daha gözler önüne serdi.
Tarihi yayınlardan birisine daha imza attı.
Son yılların hayati konularına parmak basan araştırmacı gazeteci-yazarlar Ergün Diler ve Bekir Hazar'ın sunduğu Yaz-Boz programı, dünyayı titreten, sermayeye yön bir avuç ailenin yönettiği üst düzey siyasetçiler ve büyük şirketlerin temsilcisi Bilderberg'i paçavraya çevirdi. Ve...
Çanakkale belgeseli de 80 milyonluk Türkiye'nin gönül tellerini titretti.
Tarihi 18 Mart gecesine ruh veren aHaber/atv'nin başarılı orkestra şefi, Genel Yayın Yönetmeni Abdülhalik Çimen'i tebrik ediyorum. Çünkü aHaber, haber kanalları içinde son zamanların sürekli 1 numarası....

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER