Yunan adasında aşka devam

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, gönlünü Edvina Sponza'ya kaptırınca 13 yıllık evliliği bitmişti. İki çocuğunun annesi Demet Şener'in açtığı, 15 ay süren çekişmeli boşanma...

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, gönlünü Edvina Sponza'ya kaptırınca 13 yıllık evliliği bitmişti. İki çocuğunun annesi Demet Şener'in açtığı, 15 ay süren çekişmeli boşanma davası 19 Ocak'ta sonuçlanmıştı.
Kutluay, aylarca süren dava yüzünden Sponza ile ilişkisini gözlerden uzakta yaşamıştı. Ancak boşanma sonuçlanmasına rağmen bu gizliliği mecburen halen devam ettiriyorlar. Çünkü Şener; hem yuvasını yıkmakla suçladığı Sponza'ya 500 bin TL'lik 'ikinci kadın' davası açtı, hem de mahkemenin kararını beğenmediği için boşanma davasını Yargıtay'a taşıdı. Hal böyle olunca; yakalanmaktan korkan aşıklar, gönüllerince bir tatil yapmak için rotayı Komşu'ya çevirmiş. Ama kısmet işte; nereden bilecekler Yunanistan'ın küçücük adası Antiparos'ta bir arkadaşıma yakalanacaklarını!!!

PLAJDA KEYİF YAPIYORLAR
Atalarımız, boşuna dememiş dünya küçük diye... Yakalanmaktan korkan çift, baş başa gönüllerince bir tatil yapmak için Mikonos'tan sıkılan Yunan zenginlerin ve son yıllarda Hollywood yıldızlarının tercihi olan Antiparos'a gitmiş. Arkadaşım, Kutluay ve Sponza'yı Beach House Antiparos'ta baş başa deniz ve güneşin keyfini çıkarırken görmüş.
İkili, gayet mutlu mesutmuş. Hoş, bu yazıyı okuduktan sonra mutlaka keyfileri biraz kaçacaktır ama bu da onların kısmetsizliği işte!!!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oscar’lı yıldıza Türk mücevheri 23 Ağustos 2019 | 14 Okunma Özel hayatında başarısız oldu! 22 Ağustos 2019 | 57 Okunma Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 51 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 80 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar