Yunan adasında aşka devam

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, gönlünü Edvina Sponza'ya kaptırınca 13 yıllık evliliği bitmişti. İki çocuğunun annesi Demet Şener'in açtığı, 15 ay süren çekişmeli boşanma...

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, gönlünü Edvina Sponza'ya kaptırınca 13 yıllık evliliği bitmişti. İki çocuğunun annesi Demet Şener'in açtığı, 15 ay süren çekişmeli boşanma davası 19 Ocak'ta sonuçlanmıştı.
Kutluay, aylarca süren dava yüzünden Sponza ile ilişkisini gözlerden uzakta yaşamıştı. Ancak boşanma sonuçlanmasına rağmen bu gizliliği mecburen halen devam ettiriyorlar. Çünkü Şener; hem yuvasını yıkmakla suçladığı Sponza'ya 500 bin TL'lik 'ikinci kadın' davası açtı, hem de mahkemenin kararını beğenmediği için boşanma davasını Yargıtay'a taşıdı. Hal böyle olunca; yakalanmaktan korkan aşıklar, gönüllerince bir tatil yapmak için rotayı Komşu'ya çevirmiş. Ama kısmet işte; nereden bilecekler Yunanistan'ın küçücük adası Antiparos'ta bir arkadaşıma yakalanacaklarını!!!

PLAJDA KEYİF YAPIYORLAR
Atalarımız, boşuna dememiş dünya küçük diye... Yakalanmaktan korkan çift, baş başa gönüllerince bir tatil yapmak için Mikonos'tan sıkılan Yunan zenginlerin ve son yıllarda Hollywood yıldızlarının tercihi olan Antiparos'a gitmiş. Arkadaşım, Kutluay ve Sponza'yı Beach House Antiparos'ta baş başa deniz ve güneşin keyfini çıkarırken görmüş.
İkili, gayet mutlu mesutmuş. Hoş, bu yazıyı okuduktan sonra mutlaka keyfileri biraz kaçacaktır ama bu da onların kısmetsizliği işte!!!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fit fiziğiyle düşman çatlattı bütün gözler onda 02 Temmuz 2020 | 103 Okunma Küçük Koç’tan büyük laflar 01 Temmuz 2020 | 358 Okunma Komşu kapıyı açmayınca evde kaldılar! 30 Haziran 2020 | 178 Okunma Doğum günü partisi jandarmalık oldu! 29 Haziran 2020 | 80 Okunma Eski fotoğraflar yeni mesajlar 19 Haziran 2020 | 29 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar