TIR eski, aslanlar kiralık çıktı

İkoncan Süreyya Yalçın'ın, üçüncü eşi Ozan Baran'ın 42'nci doğum günü için kesenin ağzını açıp Miami'deki malikanesinde şaşaalı bir doğum günü partisi...

İkoncan Süreyya Yalçın'ın, üçüncü eşi Ozan Baran'ın 42'nci doğum günü için kesenin ağzını açıp Miami'deki malikanesinde şaşaalı bir doğum günü partisi verdiği haberlerini okumuşsunuzdur.
Süreyya Yalçın'ın, doğum günü hediyesi olarak eşine TIR aldığı, arkadaşlarının ise iki aslan hediye ettiğini okuyunca ağzım açık kalmıştı. Fakat bir hafta geçmeden, hediye TIR'ın eski olduğu, hatta geçen Haziran'da Ozan Bey'in aynı TIR'la fotoğrafının olduğu ortaya çıktı.

BİR GÜNLÜK KİRALANMIŞ
TIR'dan sonra Ozan Bey'e hediye edilen yavru aslanların da yalan olduğunu öğrendim. Meğer aslanlar, doğum günü partisinde 'hediye geldi' diye gösterilmek üzere bir günlüğüne kiralanmış. Zaten ertesi gün gelip aslanları geri almışlar.
Miami'de havalı bir doğum günü partisi yaptığını göstermek için bu kadar yalan dolana ne gerek var anlamadım doğrusu.
Biliyorum; Süreyya Yalçın, şatafatı sever ama daha önce bu tür yalanlarına pek şahit olmamıştım.
Bakalım bu yalan doğum günü partisinin altından neler çıkacak!!!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
5 yıllık aşkın en samimi fotoğrafı 25 Haziran 2019 | 52 Okunma Gecelere geri döndü 24 Haziran 2019 | 142 Okunma Bugün büyük bir ameliyata giriyor 21 Haziran 2019 | 75 Okunma 4 Mart’ta boşandı yarın evleniyor 20 Haziran 2019 | 139 Okunma Ünlü şarkıcıyla 3 aydır aşk yaşıyor 19 Haziran 2019 | 209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar