Sekiz hafta sonra köyüne dönecek

Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 2005 yılında yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı 'Organize İşler'in ikincisini çekmek için 26 Haziran'da 'motor' dedi. Erdoğan'ı hem...

Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 2005 yılında yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı 'Organize İşler'in ikincisini çekmek için 26 Haziran'da 'motor' dedi. Erdoğan'ı hem yönetmen koltuğunda, hem de başrolde göreceğimiz filmde; Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ata Demirer ve Demet Evgar gibi dev isimler rol alıyor. 4 Ocak'ta vizyona girecek olan 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın çekimlerinin bu hafta tamamlanacağını öğrendim.
Erdoğan'ın, filmin bir bölümünü, dört yıldır şimdiye kadar sadece bir hafta uzak kaldığı Köyceğiz'de çekeceği söyleniyordu, öyle olmamış!

TAMAMINI İSTANBUL'DA ÇEKTİ
Yılmaz Erdoğan; filmi Galata, Unkapanı, Üsküdar ve Moda gibi İstanbul'un tarihi semtlerinde çekmiş. Bayramda bile çalışan Erdoğan, bu yüzden tam sekiz haftadır köyünden uzakmış. Çekimleri bitirecek olan Erdoğan, montaja geçmeden hem köyüyle hasret giderecekmiş, hem de yorgunluk atacakmış.
Erdoğan'ın filmde yeni yıldızlar yaratacağı da kulağıma geldi. BKM Mutfak'tan oyuncuları kadroya almış. Görüntü yönetmenliğini 'Arif v 216'dan tanıdığımız Jean-Paul Seresin'in yaptığı filmi merakla bekliyorum.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ünlü şarkıcıyla 3 aydır aşk yaşıyor 19 Haziran 2019 | 126 Okunma İstanbul’un elitleri Çeşme’de buluştu 18 Haziran 2019 | 70 Okunma NY’da tanışıp kaynaşmışlar 17 Haziran 2019 | 53 Okunma Fikret Orman, şimdi de Tuğba Coşkun’la yakalandı 14 Haziran 2019 | 66 Okunma Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor 13 Haziran 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar