Sabah Yıldızı’na sosyeteden büyük ilgi

Sabah Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Sabah Yıldızı Kültür ve Sanat Ödülleri törenine, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler akın etti. Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen geceye...

Sabah Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Sabah Yıldızı Kültür ve Sanat Ödülleri törenine, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler akın etti. Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen geceye, kültür ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra her zaman kültür-sanatın en büyük destekçisi olan İstanbul sosyetesi de büyük ilgi gösterdi.

SOHBET KONUSU SANATTI
İş ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim, en şık kıyafetleriyle Sait Halim Paşa Yalısı'na gelip Sabah Yıldızı Kültür ve Sanat Ödülleri'nin sahiplerine kavuşmasına şahitlik etti. Cemiyetin ünlü isimleri, tören öncesi yalının sahilinde verilen kokteylde, sanatçılarla kaynaşıp sohbet etme imkanı da buldu.
Kokteyl sonrası gerçekleşen ödül töreninin ardından başlayan yemek de çok keyifli geçti. Sait Halim Paşa Yalısı'nın tarihi atmosferinde yenilen yemekte sohbet konusu, tabii ki sanat ve ödül alanlardı. Ortak kanıysa; Sabah Yıldızı Kültür ve Sanat Ödülleri'ni hak edenlerin kazandığıydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Özel hayatında başarısız oldu! 22 Ağustos 2019 | 9 Okunma Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 47 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 79 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma Amerika’da ameliyat olacak 09 Ağustos 2019 | 107 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar