Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor

Kasap çırağı olarak çalışmaya başlayan ve bine yakın çalışanlı et imparatorluğu kuran Nusret Gökçe'yi durdurabilene aşk olsun!

Dünyada 'saltbae' hastag'i ve lakabı ile 22.2 milyon takipçisi olan bir sosyal medya fenomenine de dönüşen Gökçe, şimdi de ortaklarıyla birlikte 'burger imparatorluğu' kurmak için kolları sıvadı. Ünlü tuz serpme hareketinden ilhamla adının Salt Bae olacağı burger zincirinin ilk şubesi, 15-20 gün içinde Bağdat Caddesi'nde açılacak.

HEDEF 300 ŞUBE
Gökçe ve ortakları, İstanbul'un ardından dünyaya yayılacak olan Salt Bae Burger'in mekan tasarımını, dünyaca ünlü ödüllü mimar Melkan Gürsel'e emanet etmiş. Tabanlıoğlu Mimarlık'ın ortağı Melkan Hanım, yine harika iş çıkarmış. İstanbul'un ardından New York, Dubai ve Miami'de şubeler açacak olan Nusret'in hedefi büyük. Uzakdoğu'ya açılıp Singapur, Hong Kong, Şangay ve Pekin'de de şube açacaklarını söyleyen Nusret; Salt Bae Burger'i birkaç yıl içinde 250-300 şubeli bir zincir haline getirmeyi planlıyor. Dünya devlerine kafa tutacak olan Nusret'in ve ortaklarının yolu açık olsun.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ünlü şarkıcıyla 3 aydır aşk yaşıyor 19 Haziran 2019 | 104 Okunma İstanbul’un elitleri Çeşme’de buluştu 18 Haziran 2019 | 69 Okunma NY’da tanışıp kaynaşmışlar 17 Haziran 2019 | 53 Okunma Fikret Orman, şimdi de Tuğba Coşkun’la yakalandı 14 Haziran 2019 | 65 Okunma Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor 13 Haziran 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar