Koç Ailesi dostlarıyla iftarda buluştu

Merhum işadamı Vehbi Koç'un sağlığından beri geleneksel olarak düzenlenen Koç Ailesi'nin iftar daveti, önceki gün gerçekleşti. Hasköy'deki Rahmi M. Koç Müzesi'nde verilen iftar davetinin evsahipliğini...

Merhum işadamı Vehbi Koç'un sağlığından beri geleneksel olarak düzenlenen Koç Ailesi'nin iftar daveti, önceki gün gerçekleşti.
Hasköy'deki Rahmi M.
Koç Müzesi'nde verilen iftar davetinin evsahipliğini, Koç Ailesi'nin en büyüğü Semahat Arsel yaptı. İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı iftarda, 'Hoş geldiniz' konuşmasını ise Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç gerçekleştirdi. Rahmi Koç, Caroline Koç ile kızları, Nevbahar Koç ile çocukları ve İpek Kıraç'ın katıldığı iftar davetinde aileden tek eksik, seçim çalışmalarına hız veren Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Ali Koç'tu.
Tasavvuf müziği eşliğinde alana gelen davetliler, iftar vaktinin gelmesiyle birlikte ezan okunup dualar edildikten sonra hep beraber oruçlarını açtılar.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Boşanmaları çok çekişmeli olacak! 29 Mayıs 2020 | 145 Okunma 13 yıllık evlilik resmen bitiyor! 28 Mayıs 2020 | 355 Okunma 17 yıllık evlilik bitiyor 27 Mayıs 2020 | 406 Okunma Sağlıkçılara nazar boncuklu üniforma 23 Mayıs 2020 | 60 Okunma ABD’de mezun oldu diplomasını evde aldı 22 Mayıs 2020 | 74 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar