Koç Ailesi dostlarıyla iftarda buluştu

Merhum işadamı Vehbi Koç'un sağlığından beri geleneksel olarak düzenlenen Koç Ailesi'nin iftar daveti, önceki gün gerçekleşti. Hasköy'deki Rahmi M. Koç Müzesi'nde verilen iftar davetinin evsahipliğini...

Merhum işadamı Vehbi Koç'un sağlığından beri geleneksel olarak düzenlenen Koç Ailesi'nin iftar daveti, önceki gün gerçekleşti.
Hasköy'deki Rahmi M.
Koç Müzesi'nde verilen iftar davetinin evsahipliğini, Koç Ailesi'nin en büyüğü Semahat Arsel yaptı. İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı iftarda, 'Hoş geldiniz' konuşmasını ise Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç gerçekleştirdi. Rahmi Koç, Caroline Koç ile kızları, Nevbahar Koç ile çocukları ve İpek Kıraç'ın katıldığı iftar davetinde aileden tek eksik, seçim çalışmalarına hız veren Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Ali Koç'tu.
Tasavvuf müziği eşliğinde alana gelen davetliler, iftar vaktinin gelmesiyle birlikte ezan okunup dualar edildikten sonra hep beraber oruçlarını açtılar.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerika’da ameliyat olacak 09 Ağustos 2019 | 101 Okunma Cennet’teki villasını kiraya verdi 08 Ağustos 2019 | 99 Okunma Belgin Aksoy’un hareketi taçlandı! 07 Ağustos 2019 | 22 Okunma 3.5 milyon $’a ailesine komşu oldu! 06 Ağustos 2019 | 121 Okunma Demet, Lopez’den çok etkilenmiş! 05 Ağustos 2019 | 89 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar