Kapıdan kovulduğu mekanı kıraladı!

Duymuşsunuzdur; kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı, Eylül'de gerçekleştiren Şeyma Subaşı, Bebek'te sağlıklı gıdalar satacağı bir mekan açma...

Duymuşsunuzdur; kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı, Eylül'de gerçekleştiren Şeyma Subaşı, Bebek'te sağlıklı gıdalar satacağı bir mekan açma hazırlığında. Şu sıralar sosyetede top 10'daki bir numaralı dedikodu ise, Subaşı'nın kafesini açacağı yer!
Meğer Subaşı, Ayşe Kucuroğlu'nun mekanı Happily Ever After'ın bir süre önce boşalttığı deniz tarafındaki yerini kiralamış!
İşte Subaşı'nın sosyetenin diline dolanma nedeni de, özellikle bu mekanı tercih etmesinden kaynaklanıyor!

İÇERİ ALINMAYINCA ÇOK KIZMIŞ
Çünkü yaklaşık 2.5 yıl önce Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile bir şeyler yiyip içmek için Happily Ever After'a gitmiş.
Ancak o sırada mekanda, o dönem hâlâ Acun Ilıcalı ile evli olan Zeynep Yılmaz oturuyormuş. Ayşe Kucuroğlu da, bir tatsızlığa mahal vermemek adına Şeyma Subaşı'nı içeri almamış. Subaşı, bu duruma çok bozulmuş. Hatta sosyetede konuşulanlara göre, Kucuroğlu'nun telefonunu bulan Subaşı, 'Gün gelir bunun hesabını sana sorarım' diye mesaj atmış!
İşte, kiralayabileceği o kadar çok mekan varken, orada ısrarcı olmasının nedeni de buymuş. Şeyma Subaşı, demek ki bu kadar kinciymiş!!!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oscar’lı yıldıza Türk mücevheri 23 Ağustos 2019 | 16 Okunma Özel hayatında başarısız oldu! 22 Ağustos 2019 | 58 Okunma Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 52 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 80 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar