Kapıdan kovulduğu mekanı kıraladı!

Duymuşsunuzdur; kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı, Eylül'de gerçekleştiren Şeyma Subaşı, Bebek'te sağlıklı gıdalar satacağı bir mekan açma...

Duymuşsunuzdur; kızının babası Acun Ilıcalı ile yıllardır hayalini kurduğu izdivacı, Eylül'de gerçekleştiren Şeyma Subaşı, Bebek'te sağlıklı gıdalar satacağı bir mekan açma hazırlığında. Şu sıralar sosyetede top 10'daki bir numaralı dedikodu ise, Subaşı'nın kafesini açacağı yer!
Meğer Subaşı, Ayşe Kucuroğlu'nun mekanı Happily Ever After'ın bir süre önce boşalttığı deniz tarafındaki yerini kiralamış!
İşte Subaşı'nın sosyetenin diline dolanma nedeni de, özellikle bu mekanı tercih etmesinden kaynaklanıyor!

İÇERİ ALINMAYINCA ÇOK KIZMIŞ
Çünkü yaklaşık 2.5 yıl önce Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile bir şeyler yiyip içmek için Happily Ever After'a gitmiş.
Ancak o sırada mekanda, o dönem hâlâ Acun Ilıcalı ile evli olan Zeynep Yılmaz oturuyormuş. Ayşe Kucuroğlu da, bir tatsızlığa mahal vermemek adına Şeyma Subaşı'nı içeri almamış. Subaşı, bu duruma çok bozulmuş. Hatta sosyetede konuşulanlara göre, Kucuroğlu'nun telefonunu bulan Subaşı, 'Gün gelir bunun hesabını sana sorarım' diye mesaj atmış!
İşte, kiralayabileceği o kadar çok mekan varken, orada ısrarcı olmasının nedeni de buymuş. Şeyma Subaşı, demek ki bu kadar kinciymiş!!!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Sosyal medya terörü durdurulmalı’ 03 Temmuz 2020 | 25 Okunma Fit fiziğiyle düşman çatlattı bütün gözler onda 02 Temmuz 2020 | 144 Okunma Küçük Koç’tan büyük laflar 01 Temmuz 2020 | 362 Okunma Komşu kapıyı açmayınca evde kaldılar! 30 Haziran 2020 | 183 Okunma Doğum günü partisi jandarmalık oldu! 29 Haziran 2020 | 81 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar