Fikret Orman, şimdi de Tuğba Coşkun’la yakalandı

21 yıllık eşi Sedef Zaim'den boşandıktan sonra başımıza hızlı çapkın kesilen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı durdurabilene aşk olsun!

Azeri model Ula Alex ve Özlem Kaymaz (kısa süreli olanları saymazsak!) ile flört eden Fikret Başkan, son olarak Mart'ta Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Aşıkların sık sık Bebek'te sabah yürüyüşüne çıktıklarını duymuş ancak fotoğraflarını çektirmek bir türlü kısmet olmamıştı! Arkadaşım Mehmet Üstündağ, sonunda başardı. İstanbul'da şansları yaver giden aşıklar, Bodrum'daki sabah yürüyüşünde Mehmet'in objektifinden kaçamadı.

DAVET İÇİN GİTTİLER
Fikret Başkan, dün akşam Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum'da geleneksel Yaza Merhaba partisini verdi. Bodrum'a da o yüzden gitmişler. Fikret Başkan, geçen yılki aynı partiye, Özlem Kaymaz ile ev sahipliği yapmıştı. Bu yılki davette ise yanında Tuğba Coşkun vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Starların yeni keşfi Türkiye’de 06 Aralık 2019 | 25 Okunma 14 aylık aşkta mutlu son 05 Aralık 2019 | 89 Okunma Dünya jet-set’ini bir araya getirdiler 04 Aralık 2019 | 45 Okunma Müzikalle başladı partiyle sona erdi 03 Aralık 2019 | 87 Okunma Altı ay önce ‘Mutlu’ aşkı buldu 02 Aralık 2019 | 114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar