FB’li Lal gönlünü GS’liye kaptırdı

Atalarımız, 'Ateş olmayan yerden duman çıkmaz' diye boşuna söylememiş. İşadamı Sadettin Saran'ın; aylardır inkar ettiği, Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile aşkı sonunda belgelendi. Her ikisi de...

Atalarımız, 'Ateş olmayan yerden duman çıkmaz' diye boşuna söylememiş. İşadamı Sadettin Saran'ın; aylardır inkar ettiği, Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile aşkı sonunda belgelendi.
Her ikisi de boşandığı ve bekar olduğu için böyle gizemli davranmaları çok komik kaçıyor tabii. Bu arada Sadettin Saran'ın kızı Lal'in de beyaz atlı prensini bulduğunu öğrendim.
Babası gibi fanatik Fenerbahçeli olan 21 yaşındaki Lal'in sevgilisi, fanatik bir Galatasaray taraftarı olan Ömer Üstünel... Galatasaray'ın eski yöneticisi Haldun Üstünel'in yeğeni olan Ömer ile Lal'in ilk aşklarını yaşadığı ve çok mutlu oldukları konuşuluyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
NY’da tanışıp kaynaşmışlar 17 Haziran 2019 | 51 Okunma Fikret Orman, şimdi de Tuğba Coşkun’la yakalandı 14 Haziran 2019 | 65 Okunma Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor 13 Haziran 2019 | 34 Okunma Ayrı kaldığı yılların acısını çıkarıyor 12 Haziran 2019 | 49 Okunma Wellness Day’i Oprah da kutladı 11 Haziran 2019 | 23 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar