FB’li Lal gönlünü GS’liye kaptırdı

Atalarımız, 'Ateş olmayan yerden duman çıkmaz' diye boşuna söylememiş. İşadamı Sadettin Saran'ın; aylardır inkar ettiği, Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile aşkı sonunda belgelendi. Her ikisi de...

Atalarımız, 'Ateş olmayan yerden duman çıkmaz' diye boşuna söylememiş. İşadamı Sadettin Saran'ın; aylardır inkar ettiği, Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile aşkı sonunda belgelendi.
Her ikisi de boşandığı ve bekar olduğu için böyle gizemli davranmaları çok komik kaçıyor tabii. Bu arada Sadettin Saran'ın kızı Lal'in de beyaz atlı prensini bulduğunu öğrendim.
Babası gibi fanatik Fenerbahçeli olan 21 yaşındaki Lal'in sevgilisi, fanatik bir Galatasaray taraftarı olan Ömer Üstünel... Galatasaray'ın eski yöneticisi Haldun Üstünel'in yeğeni olan Ömer ile Lal'in ilk aşklarını yaşadığı ve çok mutlu oldukları konuşuluyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koç’un sahası niye bitmiyor? 15 Kasım 2019 | 36 Okunma ‘En Değerliler’ el değiştirecek 14 Kasım 2019 | 38 Okunma İki üniversitede birden ders veriyor 13 Kasım 2019 | 75 Okunma 38 yaşında öğrenci olacak 12 Kasım 2019 | 77 Okunma İlk kitabını oğluna ve sevgilisine ithaf etti 11 Kasım 2019 | 142 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar