Eric Clapton yatını Fethiye’ye demirledi

İstanbul'un elitleri teknelerinin dümenini Komşu'nun muhtelif adalarına kırarken (Hoş bu yıl ciddi bir azalma söz konusu!), dünyaca ünlü isimler Ege kıyılarımızı tercih ediyor. İşte bir örnek daha......

İstanbul'un elitleri teknelerinin dümenini Komşu'nun muhtelif adalarına kırarken (Hoş bu yıl ciddi bir azalma söz konusu!), dünyaca ünlü isimler Ege kıyılarımızı tercih ediyor. İşte bir örnek daha... Dünyanın en büyük gitar üstatlarından biri olan, 6 dalda Grammy ödülü kazan İngiliz şarkıcı ve besteci Eric Clapton, 11 milyon Euro'luk (Türkçesi, 62 milyon 480 bin lira) Va Bene isimli yatını Fethiye'ye demirledi.

BEACH'TE ZAMAN GEÇİRMİŞ
Clapton'un Fethiye'de olduğu bilgisini, Hillside Becah Club'da tatil yapan yakın bir arkadaşımdan öğrendim. Hatta yatını Hillside'ın önüne demirleyen Eric Clapton, mekanın beach'inde zaman geçirmiş, denize girmiş.
Ancak arkadaşım çekindiği için Eric Clapton'u değil, sadece yatını görüntüleyebilmiş. Arkadaşım ilerleyen yaşına rağmen Eric Clapton'ın halen formunu koruduğunu söyledi. Umarım Eric Clapton, cennet koylarımızın güzelliğini dostlarıyla paylaşır ve ülkemizin reklamını yapar.

Sanat galerisi gibi
Eric Clapton'un 11 milyon Euro'luk yatı Va Bene, 47.8 metre uzunluğunda. 13 kişinin çalıştığı yatta, 12 kişinin konaklayabileceği bir ana süit, bir ikiz süit ve dört adet çift kişilik süit var. Sinema salonu bile bulunan lüks yat, sanat galerilerini de aratmıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oscar’lı yıldıza Türk mücevheri 23 Ağustos 2019 | 16 Okunma Özel hayatında başarısız oldu! 22 Ağustos 2019 | 58 Okunma Bu kez kız istiyor 21 Ağustos 2019 | 52 Okunma İkizlerini beklerken kayınpeder oldu 20 Ağustos 2019 | 80 Okunma NY moda haftası’nda Türk rüzgarı estirecekler 19 Ağustos 2019 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar