Eric Clapton yatını Fethiye’ye demirledi

İstanbul'un elitleri teknelerinin dümenini Komşu'nun muhtelif adalarına kırarken (Hoş bu yıl ciddi bir azalma söz konusu!), dünyaca ünlü isimler Ege kıyılarımızı tercih ediyor. İşte bir örnek daha......

İstanbul'un elitleri teknelerinin dümenini Komşu'nun muhtelif adalarına kırarken (Hoş bu yıl ciddi bir azalma söz konusu!), dünyaca ünlü isimler Ege kıyılarımızı tercih ediyor. İşte bir örnek daha... Dünyanın en büyük gitar üstatlarından biri olan, 6 dalda Grammy ödülü kazan İngiliz şarkıcı ve besteci Eric Clapton, 11 milyon Euro'luk (Türkçesi, 62 milyon 480 bin lira) Va Bene isimli yatını Fethiye'ye demirledi.

BEACH'TE ZAMAN GEÇİRMİŞ
Clapton'un Fethiye'de olduğu bilgisini, Hillside Becah Club'da tatil yapan yakın bir arkadaşımdan öğrendim. Hatta yatını Hillside'ın önüne demirleyen Eric Clapton, mekanın beach'inde zaman geçirmiş, denize girmiş.
Ancak arkadaşım çekindiği için Eric Clapton'u değil, sadece yatını görüntüleyebilmiş. Arkadaşım ilerleyen yaşına rağmen Eric Clapton'ın halen formunu koruduğunu söyledi. Umarım Eric Clapton, cennet koylarımızın güzelliğini dostlarıyla paylaşır ve ülkemizin reklamını yapar.

Sanat galerisi gibi
Eric Clapton'un 11 milyon Euro'luk yatı Va Bene, 47.8 metre uzunluğunda. 13 kişinin çalıştığı yatta, 12 kişinin konaklayabileceği bir ana süit, bir ikiz süit ve dört adet çift kişilik süit var. Sinema salonu bile bulunan lüks yat, sanat galerilerini de aratmıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Jr. Falcao yıldızların altında büyüyecek 16 Temmuz 2020 | 61 Okunma Halef-selef tatilde kendisi ortada yok! 15 Temmuz 2020 | 63 Okunma Evlilikte ikinci kriz: Bu sefer umut yok! 14 Temmuz 2020 | 197 Okunma 10 milyon €’luk yüzen saray 13 Temmuz 2020 | 165 Okunma Maskelerini takıp alışverişe çıktılar 10 Temmuz 2020 | 45 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar