Eğitimler hobi değil iş içinmiş

Ocak'ta Mutfak Sanatları Akademisi'ne başlayıp 8 ay profesyonel aşçılık eğitimi alan Aslışah Alkoçlar, mezun olur olmaz da Marmara Üniversitesi&FA Coach Academy Yaşam Koçluğu eğitimine...

Ocak'ta Mutfak Sanatları Akademisi'ne başlayıp 8 ay profesyonel aşçılık eğitimi alan Aslışah Alkoçlar, mezun olur olmaz da Marmara Üniversitesi&FA Coach Academy Yaşam Koçluğu eğitimine başlamıştı. Meğer bu eğitimler, açmayı planladığı spor ve beslenme merkezi içinmiş. 60 saatlik yaşam koçluğu eğitimine başlayan Aslışah, eş zamanlı olarak Balance Box adıyla açacağı merkezin yerini kiralayıp dekorasyonuna da başlamış.
Çok heyecanlı olduğunu duyduğum Aslışah, sosyeteden yakın çevresi olmak üzere merkezine gelenleri, doğru besleyip spor yaptırarak sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşturacakmış. Aslışah'a hayırlı olsun diyorum.

Müşterilerini 15 kişilik gruplar halinde 21 günlük spor kampına sokacağını söyleyen Aslışah Alkoçlar, onlara paket sağlıklı ve diyet yemek servisi de yapacakmış.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kızları NY’de dünyaya geldi 18 Ekim 2019 | 39 Okunma Sanatçılar başlattı iş insanları sürdürüyor 17 Ekim 2019 | 26 Okunma İkizlerini kucağına aldı 16 Ekim 2019 | 60 Okunma Olgunlaşma Enstitüsü’nde dönüşüm başladı 15 Ekim 2019 | 62 Okunma Meçhul koca kim? 14 Ekim 2019 | 81 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar