Asrın seferberliği dört koldan yardım

CANSEN YENİ KUT "Felaketin içerisindeki bir tek cana dokunabilirsek ne mutlu bize" diyerek küçük bir grup kuran Cansen Yeni Kut, 600 kişiye ulaşan ailesiyle birlikte içi sağlık ekipmanı dolu 16 ambulansı Kahramanmaraş, Hatay...

CANSEN YENİ KUT
"Felaketin içerisindeki bir tek cana dokunabilirsek ne mutlu bize" diyerek küçük bir grup kuran Cansen Yeni Kut, 600 kişiye ulaşan ailesiyle birlikte içi sağlık ekipmanı dolu 16 ambulansı Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman'a yolladı.
ALİSA-ALİ RAMAZANOĞLU
Ali-Candan Ramazanoğlu'nun ikizleri Ali ve Alisa, harçlıklarıyla satın aldıkları giyim eşyalarını deprem bölgesinde ihtiyacı olan çocuklara yollaması için AFAD'a teslim etti.

MURAT TARMAN
TARMAN Group'un patronu ve Pakistan Fahri Başkonsolosu Murat Tarman da, deprem bölgesine giden isimlerden. Dün sabah Kahramanmaraş Elbistan'a ulaşan Tarman, kurtarma çalışmalarına katıldı.

ENGİN-NEDİM KEÇELİ
SEBA İnşaat'ın patronları Engin ve Nedim Keçeli kardeşler, deprem bölgesine onlarca jeneratör, yatakhane konteyner ve yüzlerce battaniye gönderdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni hayatına ‘fit’ başlayacak 23 Mart 2023 | 2 Okunma Düğün üç gün üç gece sürecek 22 Mart 2023 | 75 Okunma Sorunlarını terapi ile çözdüler 21 Mart 2023 | 72 Okunma 110 milyon lira istiyordu satmaktan vazgeçti kendisi oturacak 20 Mart 2023 | 207 Okunma Yasalar izin vermedi 18 Mart 2023 | 53 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar