‘Almadım’ dediği teknesiyle tatil yapıyor

Belki hatırlarsınız; 'Recep İvedik' filmleriyle şöhreti yakalayan Şahan Gökbakar, Ekim ayında Tuzla Viaport Marina'daki Boat Show'a gitmişti. Hakkında çıkan '6 milyon liraya tekne aldı' iddiasını ise...

Belki hatırlarsınız; 'Recep İvedik' filmleriyle şöhreti yakalayan Şahan Gökbakar, Ekim ayında Tuzla Viaport Marina'daki Boat Show'a gitmişti. Hakkında çıkan '6 milyon liraya tekne aldı' iddiasını ise yalanlamıştı. Ancak yalancının mumu yatsıya, Gökbakar'ınki ise yeni teknesini suya indirinceye kadar yandı!
Bir arkadaşım; Şahan Gökbakarı ve ailesini, almadığını iddia ettiği Absolute Navetta 52 model lüks yatı ile geçen hafta Göcek'te gördüğünü söyleyince araştırdım.
Meğer Gökbakar, Ekim'de beğenip el sıkıştığı teknesini Nisan başında Deniz Yatçılık'tan teslim alarak suya indirmiş ve Göcek'e götürmüş. 14 Nisan'da da ailesiyle birlikte Göcek'te yaz sezonunu açmış. Her fırsatta, teknesini demirlediği Göcek'te soluğu alıyormuş.

TEKNESİNE NAZARLIK GİBİ İSİM KOYMUŞ
Bu arada nazardan çok korktuğunu her fırsatta dile getiren Şahan Gökbakar, yeni cicisine Only Good Vibes adını vermiş. 'Sadece yapıcı düşünceler' şeklinde Türkçe'ye çevrilebilecek bu sözün bizdeki karşılığı 'nazar değmesin' gibi bir şey... Ne diyelim, Allah kazasız belasız, iyi günlerde kullanmak nasip etsin ama yalana ne gerek vardı Şahan Gökbakar!!!


Şahan Gökbakar'ın Ekim ayında satın aldığı ve birkaç değişiklik istediği yeni teknesi, 16 metrelik bir yaşam alanı sunuyor. Only Good Vibes adlı teknede 3 +1 kamara bulunuyor.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maskelerini takıp alışverişe çıktılar 10 Temmuz 2020 | 42 Okunma İşte 23 yıllık evliliği bitiren muhasebeci 09 Temmuz 2020 | 5 Okunma Sevgilisinin yatında çocuklarıyla tatilde 08 Temmuz 2020 | 261 Okunma Çocukları için ölümü göze aldılar! 07 Temmuz 2020 | 69 Okunma Oteli icradan satışa çıkacak 06 Temmuz 2020 | 180 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar