4 Mart’ta boşandı yarın evleniyor

Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile yaşadığı sancılı boşanma süreci sonrası aradığı aşkı Cenk Küpeli'de bulan Demet Şener ile ilgili müjdeli bir haberim var!

Şener, yarın ikinci kez gelin oluyor. Evet, yanlış okumadınız... 4 Mart'ta boşanan Şener, hamile olmadığına dair rapor alıp mahkemeye müracaat ederek İddet Müddeti'ni (boşandıktan sonra 300 gün bekleme zorunluluğu) kaldırtmıştı. Yine de izdivaçlarının bu kadar çabuk gerçekleşeceğini sanmıyordum ama yanılmışım! Demet Şener ile Cenk Küpeli, yarın Hotel Les Ottomans'ta bir ömür mutluluğa 'Evet' diyecek.

ÇOK AZ KİŞİ DAVETLİ
Demet Şener'in, İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliklerinin bitmek üzere olduğunu, tüm Türkiye benim haberim ile öğrenmişti. Bu mutsuz haberin ardından, müjdeli haberi vermek de bana kısmet oldu. Yarın sadece ailelerinin ve çok yakın arkadaşlarının katılacağı bir düğünle nikah masasına oturacak çift, umarım bir ömür mutlu olur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
13 yıllık evlilik resmen bitiyor! 28 Mayıs 2020 | 229 Okunma 17 yıllık evlilik bitiyor 27 Mayıs 2020 | 390 Okunma Sağlıkçılara nazar boncuklu üniforma 23 Mayıs 2020 | 60 Okunma ABD’de mezun oldu diplomasını evde aldı 22 Mayıs 2020 | 74 Okunma Kıyafet değil yemek tasarlıyor 21 Mayıs 2020 | 43 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar