ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Bodrum’da sürpriz aşk

Aslışah Alkoçlar ile evlilik yolundaki ilişkisi bittikten sonra başımıza hızlı bir çapkın kesilen Hakan Sabancı, yine sürpriz bir aşkla gündemde! En son Türkiye Güzeli Aslıhan Karalar ile flört eden Sabancı, bu kez Eylül ayında şarkıcı eşi Murat Dalkılıç'tan boşanan oyuncu Merve Boluğur'un kalbini çaldı .

Bülent Cankurt
Bülent Cankurt Sabah Gazetesi
19 Haziran 2018 | 47
Aslışah Alkoçlar ile evlilik yolundaki ilişkisi bittikten sonra başımıza hızlı bir çapkın kesilen Hakan Sabancı, yine sürpriz bir aşkla gündemde! En son Türkiye Güzeli Aslıhan Karalar ile flört eden Sabancı, bu kez Eylül ayında şarkıcı eşi Murat Dalkılıç'tan boşanan oyuncu Merve Boluğur'un kalbini çaldı. Çiçeği burnunda aşıkların yolu, bayram tatili için gittikleri Bodrum'da kesişti.

AĞABEYİNİN TEKNESİNDE BİRLİKTE TATİL YAPTILAR
Hakan Sabancı (27) ile kendisinden üç yaş büyük Merve Boluğur aşkının temellerinin bayramın ilk günü atıldığını öğrendim. Güneşlenmek için arkadaşları ile Nikki Beach'e giden Merve Boluğur ile Hakan Sabancı, ortak bir dostları sayesinde tanışmış.
Ağabeyi Hacı Sabancı'nın teknesi Artemisia'da kalan Hakan Sabancı, ertesi gün Boluğur'u tekneye davet etmiş. Akşam yemek için gittikleri Zuma'da da sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlenmişler. Bodrum'da görevli arkadaşım Mehmet Üstündağ, çiçeği burnunda aşıkları bayramın üçüncü günü gittikleri Maça Kızı'ndan teknelerine dönerken görüntüledi. Çok mutlu oldukları söylenen ve dün birlikte İstanbul'a dönen çiftin aşkı, bakalım uzun soluklu olacak mı...
Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER