ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Simi’nin Manos’unu İstanbul’a getiriyor

İstanbul ve Avrupa'da neredeyse almadık mekan bırakmayan, hatta ABD'ye de uzanan Ferit Şahenk'in İstanbul'un elitlerine bir sürprizi var .

Bülent Cankurt
Bülent Cankurt Sabah Gazetesi
26 Şubat 2018 | 51
İstanbul ve Avrupa'da neredeyse almadık mekan bırakmayan, hatta ABD'ye de uzanan Ferit Şahenk'in İstanbul'un elitlerine bir sürprizi var. Ferit Şahenk'in D.ream'i, yazın en az birkaç kez teknenizin dümenini Yunan adası Simi'ye kırma nedeniniz olan Manos'u ayağınıza getiriyor. Hem de öyle Bodrum'a falan da değil, neredeyse evinizin yanı başına… Görmek ve görülmek (yemeğine ve eğlencesine haksızlık etmemek lazım ama…) için Türkler'in akın ettiği Simi'deki Manos, Eylül ayında Ortaköy'de kapılarını aralayacak.

CAPRICORN'UN YERİNDE EYLÜL'DE AÇILACAK
Türkiye'de yeme-içme yatırımlarına bir süre ara veren, turizmde ise uluslararası pazarlardaki varlığını artıran Doğuş Grubu'nun patronu Ferit Şahenk'in, aslında beş yıl önce Manos'u getirme planı vardı. 2013 yılında Mübariz Mansimov ile Yalıkavak Palmarina'da ortak olduğunda, Manos'u Palmarina'ya getireceği konuşulmuştu. Ancak herhalde o zaman şartlarda anlaşamamışlardı. Öğrendim ki artık imzalar atılmış. Yunan adası Simi'deki Türkler'in uğrak yeri Manos, Eylül ayından itibaren Capricorn'un yerinde Türk müşterilerini ağırlamaya başlayacak.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER