ÇOK OKUNAN YAZARLAR

13 saatlik yolu ekonomide uçtu

Yaşıyla, açıklamalarıyla, sesiyle ve klipleriyle fazlaca gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki, 20 Kasım'da Los Angeles'a gitmişti .

Bülent Cankurt
Bülent Cankurt Sabah Gazetesi
07 Aralık 2017 | 118
Yaşıyla, açıklamalarıyla, sesiyle ve klipleriyle fazlaca gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki, 20 Kasım'da Los Angeles'a gitmişti. İngilizce'sini geliştirmek için böyle bir karar alan Tilki; bu uğurda, son sınıfta olmasına rağmen lise kaydını dondurup annesiyle LA'in yolunu tutmuştu.
LA'de yaşayan bir arkadaşım, dün sabah Aleyna'nın Türk Hava Yolları'nın check-in kuyruğunda çekilmiş fotoğrafını yollayınca iki nedenle şaşırdım! Daha 15 gün önce eğitim için gittiği LA'den dönüyor olmasına da şaşırdım tabii ama beni daha çok şaşırtan; Aleyna ve annesinin 13 saatlik yolu ekonomi sınıfında uçması oldu!

İMAJ SORUNU MU TUTUMLULUK MU?
Sorup soruşturdum... Aleyna, geçen hafta LA'daki okuluna kaydını yaptırmış.
Hem bu hafta bir konsere çıkmak, hem de yılbaşı akşamı İstanbul'da bir meydanda vereceği konserin kıyafet ve sahne provalarını yapmak için Türkiye'ye dönmüş. Yalnız anlamadığım; geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana her birinden 25 bin lira aldığı söylenen 50'ye yakın konser veren Aleyna'nın ekonomi sınıfında neden uçtuğu! Çok şımarık olduğu söylenen Aleyna, ekonomi sınıfında uçarak ya bu imajını yıkmaya çalışıyor, ya da çok ama çooook tutumlu!!!


HOLLYWOOD'DA OKULA YAZILMIŞ
Aleyna Tilki ve annesi, Los Angeles'ta bir süre aile dostlarının yanında kalıp ev ve okul bakmış. Geçen hafta Hollywood'da bir okula kaydını yaptıran Aleyna, okula yürüme mesafesinde 1+1 ev kiralamış. Mart ayına kadar Los Angeles'ta yaşayacağını öğrendiğim Aleyna, o zamana kadar birkaç kez daha İstanbul'a gelecekmiş. 20 Kasım'daki 14 saat süren gidiş yolculuğunda da ekonomi uçtuğunu öğrendiğim Aleyna, bu gidip gelmelerde hep ekonomi mi uçacak merak ettim doğrusu... Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER