Daha da çirkefleşecekler

ABD liderliğindeki Atlantik, yeni dünyanın kurucu aktörleri konumundaki Türkiye, Çin ve Rusya'ya karşı beşinci kol faaliyetlerinde sınır tanımıyor. Yıllardır devam eden bu karalama, ötekileştirme ve...

ABD liderliğindeki Atlantik, yeni dünyanın kurucu aktörleri konumundaki Türkiye, Çin ve Rusya'ya karşı beşinci kol faaliyetlerinde sınır tanımıyor.
Yıllardır devam eden bu karalama, ötekileştirme ve şeytanlaştırma politikası ABD'nin Afganistan hezimetinden sonra had safhaya ulaştı.
Küresel hegemonyası sarsılan ABD ve müttefiklerindeki beka kâbusunu derinleştiren bir diğer faktör de Ankara, Moskova ve Pekin arasında giderek kuvvetlenen bağlar ve her alana yayılan işbirliği hamleleri.
Genellikle medya ve sosyal ağlar üzerinden yürütülen psikolojik harp faaliyetlerine bu kez bizzat ABD Başkanı Joe Biden ile İngiltere'nin Reuters ajansı da katıldı.
PKK/YPG'ye...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tedarik krizi ABD’ye de sıçradı 17 Ekim 2021 | 142 Okunma DEAŞ spekülatörü Biden’a soğuk duş 14 Ekim 2021 | 149 Okunma Daha da çirkefleşecekler 10 Ekim 2021 | 171 Okunma Batılı yeni tezgâh: Tarihin sonundan dünyanın sonuna... 07 Ekim 2021 | 74 Okunma Yeni dünyanın üç ilkesi ve üç kurucu ülkesi... 03 Ekim 2021 | 114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar