ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kudurmuşlar sahnede

Eric Edelman geçmişte Amerika adına Türkiye'de büyükelçilik yapmış bir isim .

Bekir Hazar
Bekir Hazar
14 Şubat 2018 | 352

Eric Edelman geçmişte Amerika adına Türkiye'de büyükelçilik yapmış bir isim. Tam bir Türkiye düşmanı...

Bizim adeta müstemleke valileri ile yönetilmemizi isteyen alçaklardan biri.

Siyonist-Haçlı ittifakı Neoconların en büyük tetikçilerinden biri. İsrail yanlısı bir düşünce kuruluşunun sürekli öne sürdüğü ve Türkiye'ye saldırttığı isimlerin başında geliyor. Geçmişte onun bu ülkede neler yaptıklarını bu sütunlarda sizlere sık sık aktarmıştım. O alçaklıklarını kısaca hatırlayacak olursak... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a darbe yapılması için Obama döneminde yalvaran ve "Müdahale çağrısı" yapan makalelere imza atan demokrat görünümlü darbeciler arasında yer alıyor. Türkiye, büyükelçilik yaptığı dönemde onu kovulmaktan beter edip paketleyerek Amerika'ya göndermişti. Refahyol Hükümetinin post-modern darbesiyle indirilmesinde başrolde oynayanlar arasında yer almıştı.
1982'de İsrail'de ODED YİNON isimli bir istihbaratçı rapor hazırlıyor. Dünya Siyonist Teşkilatı yayın organı Kıyunim "A strategy for İsrail in the Nineteen Eighties" adını taşıyor raporu yayınlıyor.

"1980'lerde İsrail stratejisi" anlamını taşıyan rapor tarihe ODED YİNON PLANI olarak geçiyor. O planın özetinde "İsrail'in varlığını sürdürmesi için Ortadoğu'da İslam coğrafyasında dini ve mezhep ayrışmalarıyla irili ufaklı PARÇALARA AYRILMIŞ bölgeler kurulmalı" deniyor.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER