Bekir Hazar
Bekir Hazar Takvim

Hans-Henry dönemi bitiyor

08 Şubat 2017 | 824

NATO generalleri, "Bizimkileri içeri alıyorlar" diye ekranlarda FETÖ'cü teröristler için ağlıyordu. Sahiplenmeyi ahaber Yaz-Boz'da ekranlara taşıdık.
Almanya'daki NATO üssünde 60 FETÖ'cünün askeri lojmanlarda villalarda ağırlandığını duyurduk.
FETÖ'ye sahip çıkma, Yaz-Boz'a saldırma görevi Alman devlet televizyonuna verildi. Onlar da Almanya'daki NATO üssünden bir komutanla röportaj yaptılar. NATO subayının ağzıyla Yaz-Boz'a saldırıp, FETÖ'cüleri öptüler.
Avrupa'daki NATO'yla Gladio'sunu sinsice kullanan ve yöneten İngilizlerdir.
NATO subayının da FETÖ'cülere kol kanat germesi normaldir. Çünkü 15 Temmuz bir NATO darbesiydi. Ağızlardan düşürülen baklalar bunu belgeliyor. Hadi gelin bir gezintiye çıkalım.
Washington'da bir toplantı... Yer; Partilerüstü Politika Merkezi... 15 Temmuz gecesiHeybeliada'daki otelde toplantılar yapan ve heyecanla kalkışma sonucunu bekleyendarbesever Henry Barkey de orada. Önce Henry Barkey'in CV'sine bakalım. İstanbul'dadoğan, akıcı Türkçe konuşan, Pensilvanya Üniversitesi'nde eğitim alan, FETÖ'nün hamisi CIA ajanı Graham Fuller ile ortak kitap yazan bir Yahudi. Güneydoğu'ya Kürt devleti kurulmasını isteyen ve CIA'ya çalışan bir darbe uzmanı... Çok sevdiği Graham Fuller ile Roma'ya koşup Öcalan ile görüşen bir fitneci. FETÖ'nün ABD ayağı Rumi Forumuorganizasyonunda profesyonel olarak görev alan bir isim. Yani HİMMET paralarındanHenry'nin cebine de sağlam para akıyor. Hem PKK'ya çalışıyor hem FETÖ'ye... Barkey,Washington'da önceki günkü toplantıda bakın neler diyor; "Türkiye ile NATO arasındaki asıl sorun, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 100'den fazla generalin Türk ordusundan atılmasıdır." Bingo!.. Barkey ağzından baklayı düşürüyor...
Darbeye karıştıkları belgelenen general elbisesi giymiş teröristler, NATO'yu rahatsız etmiş... Aramızda sorun varmış... Barkey bu açıklamasıyla darbeci-NATO ilişkisini açığa vuruyor. Bununla da yetinmiyor, ağzındaki peyniri de bakın nasıl düşürüyor; "TÜRKORDUSUNDAN ATILAN BU KİŞİLER ABD'YE YAKIN KOMUTANLARDI."
Bir kez daha bingo... Bu ne güzel bir itiraf...
Bir komutan KENDİ ÜLKESİNE yakın olur. Ancak Barkey atılanların ABD'ye yakın olduğunu söyleyecek kadar samimi ve rahat.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER