Sarkozy'nin 'zillet ittifaki'/ yoldaşları

Fransa'da içlerinde Nicolas Sarkozy'nin de olduğu 300 kefere, Kur'an ı Kerim'deki Yahudi ve Hristiyanlarla ilgili ayetlerin kaldırılması için imza kampanyası başlattı.Sarkozy bize neler hatırlatıyor?İkna...

Fransa'da içlerinde Nicolas Sarkozy'nin de olduğu 300 kefere, Kur'an ı Kerim'deki Yahudi ve Hristiyanlarla ilgili ayetlerin kaldırılması için imza kampanyası başlattı.

Sarkozy bize neler hatırlatıyor?

İkna odaları...

Süleyman Demirel de  234 ahkâm ayetinin değiştirilmesini istemişti.

İslam düşmanlığı Avrupa'nın yükselen(!) değerlerinden. Bu düşmanlığın aynı zamanda Türkiye'de son bir asırda artarak devam ettiğini biliyoruz. " Kâbe Arap'ın olsun, bize Çankaya yeter." diyen zihniyetin üst aklı işte bu değil mi? Kendi tarihini ve değerlerini aşağılamayı çağdaşlık zanneden inkarcı güruh, bunlardan besleniyor.

Mabetsiz , ezansız, Kuransız bir nesil istediler. Camileri kiliselere benzetmek için camilere sıralar konulmasını, bayraktaki hilali kaldırıp yerine Haç'ı  teklif ettiler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaos planı 03 Eylül 2018 | 3.435 Okunma Sultan Alpaslan ve çağdaş Diyojenler 27 Ağustos 2018 | 92 Okunma Proje örgütler / Toplum mühendisliği 20 Ağustos 2018 | 107 Okunma Stratejik düşmanlar 13 Ağustos 2018 | 120 Okunma 'Papaz Brunson'ı hapiste tutma' 06 Ağustos 2018 | 4.448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar