Bozguncularin bozgunu

Yeryüzünde yetmiş milyona yakın muhacir var. Evlerinden, yurtlarından kopartılmış milyonlar. Yirmi iki ülkenin nüfusundan fazla. Bunların yarısı Irak ve Suriyeli.Beş bin tır ve  iki bin uçak dolusu silahı...

Yeryüzünde yetmiş milyona yakın muhacir var. Evlerinden, yurtlarından kopartılmış milyonlar. Yirmi iki ülkenin nüfusundan fazla. Bunların yarısı Irak ve Suriyeli.

Beş bin tır ve  iki bin uçak dolusu silahı, mühimmatı terör örgütüne verenler yeryüzünde düzen kurmaktan bahsediyorlar. İki dünya savaşını insanlığın başına musallat eden bu kanlı yapı, ifrit planlarını uygulamak için yeni müttefikler bulmakta artık eskisi gibi başarılı olamayacak.

Devran değişiyor.  Panik halindeler...

Zeytin Dalı Operasyonu tarihin akışını değiştiriyor.

ABD Başkanı Tramp'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesinden sonra ABD'nin görüşmenin içeriğinine ilaveler yapması, tam bir acziyetin ifadesi.

Önce Afrin'deki terör unsurlarıyla alakalarının olmadığını ileri sürdüler. Sonra operasyonun durdurulmasını istediler. Bunda da başarılı olamayınca operasyonun süresinin kısa olması gerektiğini dillendirdiler. Amaçları oyalamak, uyutmak, zaman kazanmaktı. Türkiye bu oyunu gördüğü, durunca düşeceğini bildiği için harekâta devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaos planı 03 Eylül 2018 | 3.435 Okunma Sultan Alpaslan ve çağdaş Diyojenler 27 Ağustos 2018 | 92 Okunma Proje örgütler / Toplum mühendisliği 20 Ağustos 2018 | 107 Okunma Stratejik düşmanlar 13 Ağustos 2018 | 120 Okunma 'Papaz Brunson'ı hapiste tutma' 06 Ağustos 2018 | 4.448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar