'Savaşma sıvış'

"Savaşa hayır." diyen zevatı tanıyoruz. Bunları her dönemde görmek mümkün."Savaşa hayır." diyen bir de Mandacı Ali Kemaller vardı. "Ya İstiklâl Ya Ölüm !" diyerek İstiklâl Harbini başlatanlara...

"Savaşa hayır." diyen zevatı tanıyoruz. Bunları her dönemde görmek mümkün.

"Savaşa hayır." diyen bir de Mandacı Ali Kemaller vardı. "Ya İstiklâl Ya Ölüm !" diyerek İstiklâl Harbini başlatanlara takoz olmaya çalışmışlardı. Bunları dillerinden, yapıp ettiklerinden biliyoruz.

Muhasebeci'si  bataniyenin altına, Genel Başkan'ı da Belediye Başkanı'nın evine saklanmıştı, sıvışmıştı...

Türkiye'nin savunma direncini kırmak için ABD ve Batı ile birlikte hareket ediyorlar. Afrin'e barışın gelmesini önlemek, Zeyti Dalı'nın sınırlı kalması ve TSK ve ÖSO'nun  bölgeden çekilmesi için ABD Dışişleri Bakanı Türkiye'ye geliyor. O, gelmeden işbirlikçiler, Coniler ABD adına faaliyetlere başladılar bile.

"Afrine girmeyin" çıkışı; aslında teröristlere dokunmayın demektir.

"Onlar, Afrin'de de piknik yapıyorlar, ellerinde silah ve havan topları da olsa vurulmamalılar, hendekçi, barikatçı arkadaşlar."diyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaos planı 03 Eylül 2018 | 3.435 Okunma Sultan Alpaslan ve çağdaş Diyojenler 27 Ağustos 2018 | 92 Okunma Proje örgütler / Toplum mühendisliği 20 Ağustos 2018 | 107 Okunma Stratejik düşmanlar 13 Ağustos 2018 | 120 Okunma 'Papaz Brunson'ı hapiste tutma' 06 Ağustos 2018 | 4.448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar