Yeni kabine üyelerimizle tanışın!

Yeni kabine üyelerimizle tanışın!

Lütfen söyler misiniz, bu hafta ne yazmamı bekliyorsunuz? Yunanistan’ın belirli periyotlarla yeniden nükseden, müzmin Türkiye düşmanlığı ve Ege krizinin sahte savaş çığlıklarını mı; yedi yıldır adalarımıza Yunan bayrağı dikilirken uzaktan seyretmekle yetinen AKP’nin, bu sefer konunun ciddiyetini ve Lozan’ın nimetlerini nihayet anlamış görünmesini mi?

Yoksa CHP’nin il başkanı Kaftancıoğlu’nun nihayet Atatürkçülüğe ne kadar bağlı olduğunu ve bunu ortak değerimiz olarak gördüğünü bangır bangır ifade ederek, hatasından yüksek sesle dönmesini mi?

Yoksa bu değerli hanımefendiye destek olacağım derken, her şeyi birbirine karıştırıp Mustafa Kemal’e “Yüzde 100 kendisi gibi” bakmayan herkese taş atıp “lafı gediğine oturtacağım” diye çarşaf olan köşe yazarlarını mı?

Yok yok, siz bunları aştınız zaten, bu konular da “yetti gari!” Sayfayı çevirmeyi bilmek lazım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İktidarın ‘Benden sonra tufan’ politikası 25 Kasım 2021 | 175 Okunma Sokak yobazlarının hak ettikleri ceza 18 Kasım 2021 | 237 Okunma Kadın cinayetleri 11 Kasım 2021 | 64 Okunma AKM’nin 13 yılının faturasını kim ödeyecek? 04 Kasım 2021 | 549 Okunma Elçiler krizi çözümü diplomasi tarihine girdi! 28 Ekim 2021 | 224 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar