Yeni kabine üyelerimizle tanışın!

Yeni kabine üyelerimizle tanışın!

Lütfen söyler misiniz, bu hafta ne yazmamı bekliyorsunuz? Yunanistan’ın belirli periyotlarla yeniden nükseden, müzmin Türkiye düşmanlığı ve Ege krizinin sahte savaş çığlıklarını mı; yedi yıldır adalarımıza Yunan bayrağı dikilirken uzaktan seyretmekle yetinen AKP’nin, bu sefer konunun ciddiyetini ve Lozan’ın nimetlerini nihayet anlamış görünmesini mi?

Yoksa CHP’nin il başkanı Kaftancıoğlu’nun nihayet Atatürkçülüğe ne kadar bağlı olduğunu ve bunu ortak değerimiz olarak gördüğünü bangır bangır ifade ederek, hatasından yüksek sesle dönmesini mi?

Yoksa bu değerli hanımefendiye destek olacağım derken, her şeyi birbirine karıştırıp Mustafa Kemal’e “Yüzde 100 kendisi gibi” bakmayan herkese taş atıp “lafı gediğine oturtacağım” diye çarşaf olan köşe yazarlarını mı?

Yok yok, siz bunları aştınız zaten, bu konular da “yetti gari!” Sayfayı çevirmeyi bilmek lazım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ermenistan’ın saldırgan yüzü ve Batı 15 Ekim 2020 | 657 Okunma Sayın Adalet Bakanı, cezaevlerinden gelen sesleri dinleyelim 08 Ekim 2020 | 185 Okunma Kolektif linç iştahı 01 Ekim 2020 | 1.308 Okunma Yeni kabine üyelerimizle tanışın! 24 Eylül 2020 | 2.370 Okunma Üzücü bir ‘Atatürk’ tartışması 17 Eylül 2020 | 367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar