Atatürk Stadyumu-Fenerbahçe-Eda Erdem-ENKA-TED-sporcularımızın geleceği

Cumhuriyet gazetesi yazarı bedri Baykam bu hafta 'Atatürk Stadyumu-Fenerbahçe-Eda Erdem-ENKA-TED-sporcularımızın geleceği' başlıklı yazısını kaleme aldı.

Atatürk Stadyumu-Fenerbahçe-Eda Erdem-ENKA-TED-sporcularımızın geleceği

Spor, çocukluğumdan bu yana hayatımın önemli bir alanını kapladı. Türkiye şampiyonalarında aldığım dereceler, katıldığım milli veya uluslararası turnuvalar tenisi tabii ki gözümde ayrı bir yere koyuyor. Öte yandan başta futbol, pinpon, bilardo olmak üzere, tüm bu sporların takibi, benim için hobinin ötesinde... Hiç oynamadığım ama sürekli seyircisi olduğum basketbol voleybol da büyük heyecan kaynağımız. Size sporun ülkemize açabileceği kapılardan söz edeceğim. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye’de sanat hak ettiği yere geliyor, peki siyasiler nerede? 28 Eylül 2023 | 62 Okunma Başkanla yok olan kökler ve yeni adaylar 21 Eylül 2023 | 165 Okunma Atatürk Stadyumu-Fenerbahçe-Eda Erdem-ENKA-TED-sporcularımızın geleceği 14 Eylül 2023 | 142 Okunma Şampiyonlarımız, yobazlarımız ve muhalefetimiz 07 Eylül 2023 | 84 Okunma CHP’de ‘değişim’ dediğimizde kimler bundan ne anlıyor? 31 Ağustos 2023 | 137 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar