Karanlık Hocalar!

AK Parti'nin temsil ettiği kitle ve izlediği politikalar, Türk siyasetinde yeni etkinlik alanlarının ortaya çıkmasına yol açtı.Bunların en çarpıcı örneğini FETÖ olayında yaşadık. Kontrolden...

AK Parti'nin temsil ettiği kitle ve izlediği politikalar, Türk siyasetinde yeni etkinlik alanlarının ortaya çıkmasına yol açtı.

Bunların en çarpıcı örneğini FETÖ olayında yaşadık. Kontrolden çıkmaları durumunda ülkeyi uçurumun eşiğine getirebiliyorlar.

En kötüsü de etkileri altına aldıkları nesilleri, cemaatleri birer robota dönüştürüp, bireylerin zihinlerini zehirliyorlar.

Samanyolu televizyonunu hatırlayın…

Peygamber efendimizi kamyonet kasasına indirip, el kadar sebilerin içine "şeytan" girdiğini öne süren dizilerle millete kafayı yedirttiler.

Milleti zehirlemek için ufka sığmayan, korkutucu hikayeler etkilidir. Bunu da kendilerine göre uydurdukları dini referanslarla yaparlar. Böylece kişi hem fani dünyada hem de ahirette "esir" edilmiştir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ağırel "Beni tutuklayabilirler" demişti 13 Mart 2020 | 3.010 Okunma Türkiye, Esad'la masaya oturtulmak isteniyor 06 Mart 2020 | 2.281 Okunma ​​​​​​​Milli Savunma Bakanlığı konuya acilen el atmalı 05 Mart 2020 | 2.432 Okunma Suriye'de saklanan gerçekler 03 Mart 2020 | 10.188 Okunma Coronavirüs'te Erzurum Pilot İl mi? 28 Şubat 2020 | 3.646 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar