Karanlık Hocalar!

AK Parti'nin temsil ettiği kitle ve izlediği politikalar, Türk siyasetinde yeni etkinlik alanlarının ortaya çıkmasına yol açtı.Bunların en çarpıcı örneğini FETÖ olayında yaşadık. Kontrolden...

AK Parti'nin temsil ettiği kitle ve izlediği politikalar, Türk siyasetinde yeni etkinlik alanlarının ortaya çıkmasına yol açtı.

Bunların en çarpıcı örneğini FETÖ olayında yaşadık. Kontrolden çıkmaları durumunda ülkeyi uçurumun eşiğine getirebiliyorlar.

En kötüsü de etkileri altına aldıkları nesilleri, cemaatleri birer robota dönüştürüp, bireylerin zihinlerini zehirliyorlar.

Samanyolu televizyonunu hatırlayın…

Peygamber efendimizi kamyonet kasasına indirip, el kadar sebilerin içine "şeytan" girdiğini öne süren dizilerle millete kafayı yedirttiler.

Milleti zehirlemek için ufka sığmayan, korkutucu hikayeler etkilidir. Bunu da kendilerine göre uydurdukları dini referanslarla yaparlar. Böylece kişi hem fani dünyada hem de ahirette "esir" edilmiştir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suriye'de yeni bir Kandil mi kuruluyor? 22 Ekim 2019 | 531 Okunma Erdoğan'a yazılan mektup ve İncirlik'in kapatılması 18 Ekim 2019 | 1.625 Okunma Suriye'ye operasyon Siyasal İslam'ı yıktı! 17 Ekim 2019 | 672 Okunma ​​​​​​​"Operasyonu desteklersem, AK Partili mi olurum?" 15 Ekim 2019 | 717 Okunma ​​​​​​​Suriyeli Sığınmacıları silah gibi kullanabilirler! 11 Ekim 2019 | 271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar