ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Aksesuarla bozmayın!

Haftanın kombini: KiğılıKışın olmazsa olmazı palto ve ceketler .

Başak Dizer
Başak Dizer Hürriyet Gazetesi
13 Ocak 2018 | 62


Haftanın kombini: Kiğılı

Kışın olmazsa olmazı palto ve ceketler. Bu seneki trendler ise bir hayli maskülen olan hâkim yakalar.... Bu parçanın iyi bir örneğini, bu kombinde görüyorsunuz. Tabii bu hâkim yaka ceket ve kabanlar militer bir havada olduğu için genellikle siyah, lacivert, gri ve asker yeşili renklerde üretilir. Siz de bu renkler etrafında kombinleme yapın. Burada amaç, yaka kısmının sadeliğinin bozulmaması ve yine yalın parçalarla kombin yapılması olmalı. Yalın, sofistike ve erkeksi detayları renk desen ve aksesuarlarla bozmayın. Lacivert-gri, asker yeşili-siyah güzel birliktelikler olacaktır.

SORUN, ANLATAYIM (Her hafta stil ile ilgili sorularınızı yanıtlıyorum. Mail atmanız yeterli!)

Soru: Eşim genellikle benim yerime alışverişe çıkar ve dolabımı o yapar. Ama kalıplar ve renkler konusunda anlaşamadığımız oluyor. Klasik ve sade erkek stili için ne almamızı tavsiye edersiniz?

Cevap: Kadınlar, Türk erkeklerine göre daha cesur ve yenilikçidir, anlaşamamanız normal. Türk erkeği hâlâ biraz garantici ve klasik. Ama hem klasik hem stil sahibi olmak için bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Yeter ki klasik olurken demode görünmeyin.
1) Üzerinize tam oturan sık bir lacivert blazer
2) Kalıbı bol, paçaları uzun olmayan slim-fit, gri bir chino pantolon.
3) Yakası sert ve dik duran gıcır gıcır beyaz gömlek. Tabii deri ve rugandan kaliteli ayakkabı, bot, kemer, aksesuarlar ve iyi bir saati de unutmayın.


Kit Harington - Emilia Clarke - Robert Pattinson

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER