Tek sorunlu Kılıçdaroğlu mu? Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel’in yanıt ver(e)mediği sorular…

CHP Manisa Milletvekili ve CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, teknik direktörlüğünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı seçim kampanyasını sürdürüyor.Bu...

CHP Manisa Milletvekili ve CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, teknik direktörlüğünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı seçim kampanyasını sürdürüyor.

Bu yazı kaleme alınırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Özgür Özel’in yarışacağı seçime saatler vardı.

Tek sorunlu Kılıçdaroğlu mu? Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel’in yanıt ver(e)mediği sorular… - Resim : 1

Özel, seçim sandığının konulma vakti yaklaştıkça ağırlığını TV yayınlarına vermeyi tercih ediyor. Çünkü; TV izleyicilerinin düşüncelerinin delegeleri etkileyeceğini düşünüyor.

Bunda haksız da değil…

Zira; seçim bittiği günden bu yana İmamoğlu ile birlikte yürüttükleri kampanya istedikleri kadar olmasa da sonuç verdi. “Kılıçdaroğlu’nu yıpratarak seçmenin tepkisini CHP liderine yöneltme ve partiden uzaklaştırma stratejisi’’ az da olsa tuttu. İmamoğlu’nu destekleyen Saraçhane Medyası, neredeyse 24 saat boyunca Kılıçdaroğlu aleyhine haber yaptı. Seçimin kaybedilmesinin tüm sorumluluğu Kılıçdaroğlu’nun üzerine yıkıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ PARTİ’nin CHP’ye bir faydası olur mu? 29 Kasım 2023 | 2.332 Okunma Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu’na “Kılıçdaroğlu” uyarısı 24 Kasım 2023 | 2.503 Okunma Meral Akşener ne yapmaya çalışıyor? 22 Kasım 2023 | 4.292 Okunma Meral Akşener’in "son görevleri…" 17 Kasım 2023 | 6.556 Okunma Tek sorunlu Kılıçdaroğlu mu? Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel’in yanıt ver(e)mediği sorular… 03 Kasım 2023 | 1.320 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar