Özgür Özel’den o Başkan’a ‘Kılıçdaroğlu’ telefonu…

Önceki gün bu köşede yer alan ‘’CHP’li Başkan’a ‘Kılıçdaroğlu’ telefonu’’ başlıklı yazı hem siyasetin hem de sosyal medyanın gündemine...

Önceki gün bu köşede yer alan ‘’CHP’li Başkan’a ‘Kılıçdaroğlu’ telefonu’’ başlıklı yazı hem siyasetin hem de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hatırlayacağınız üzere, CHP Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş, belediye başkan adayı ataması hâlâ yapılmayan Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ı aramış ve CHP İlçe Başkanlığı binasında asılı bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğraflarının kaldırılmasını istemişti.

CHP’nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik ‘’anlam verilemeyen’’ bu tutum partililerin tepkisine neden olmuş, yüzlerce kişi bu davranışı kınayan mesajlar yazmıştı.

ÖZGÜR ÖZEL ARADI

Tepkilerin yükselmesi üzerine yaşanan gelişmeye kayıtsız kalamayan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yazımızın henüz mürekkebi bile kurumadan CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ı aradı.

Gökhan Orhan’dan yazıda yer alan konuyu ayrıntılı bir şekilde dinleyen Özel, “Arkadaşımız yanlış yapmış. Sayın Kılıçdaroğlu’nun fotoğraflarının duvarda asılı olmasına engel bir durum yoktur. Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı benim odamda da genel merkezde de var. Arkadaşımızı uyaracağız’’ dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Herkesin dört gözle beklediği o gece: İşte 31 Mart senaryoları 26 Mart 2024 | 8.950 Okunma Türkiye için ‘tehlike’ sinyali 24 Mart 2024 | 2.827 Okunma TBB’den açıklama 18 Mart 2024 | 258 Okunma Bakan Mehmet Şimşek’in kişi başı 4345 TL’lik iftar yemeği… 17 Mart 2024 | 157 Okunma "Bay Kemal"in arkadaşları ne yapıyor? 15 Mart 2024 | 3.582 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar