Meral Akşener’in "son görevleri…"

Geride bıraktığımız günlerde FLASH TV’deki bir yayına katılan İYİ PARTİ Kurucusu ve İzmir eski Milletvekili Aytun Çıray, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral...

Geride bıraktığımız günlerde FLASH TV’deki bir yayına katılan İYİ PARTİ Kurucusu ve İzmir eski Milletvekili Aytun Çıray, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener hakkında çok önemli bir açıklama yaptı.

Meral Akşener’in Altılı Masa’yı tekmeleyip kalkmasının ardından "Ben devlete karşı son görevimi yaptım” dediğini aktaran Çıray, “Üstelik bu sözlerin edildiği toplantı gizli değildi” ifadesini de kullandı.

Demek ki; bu sözün Çıray’ın dışında başka şahitleri de var…

Aytun Çıray’ın bu önemli iddiasının üzerinden neredeyse bir hafta geçti. Ne Akşener ne de Akşener cephesinden herhangi bir yalanlama geldi.  

Çıray’ın dile getirdiği bu iddia aslında sürece dair kafamdaki soru işaretini de tam anlamıyla ortadan kaldırdı.

AKŞENER’İN KORKUSU: KILIÇDAROĞLU’NUN KAZANMASI…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ PARTİ’nin CHP’ye bir faydası olur mu? 29 Kasım 2023 | 2.027 Okunma Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu’na “Kılıçdaroğlu” uyarısı 24 Kasım 2023 | 2.501 Okunma Meral Akşener ne yapmaya çalışıyor? 22 Kasım 2023 | 4.292 Okunma Meral Akşener’in "son görevleri…" 17 Kasım 2023 | 6.555 Okunma Tek sorunlu Kılıçdaroğlu mu? Ekrem İmamoğlu ve Özgür Özel’in yanıt ver(e)mediği sorular… 03 Kasım 2023 | 1.319 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar